StarTech.com

10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Productcode: ET90110ST2

  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel
  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames
Bekijk meer
  • Ondersteunt een maximale kabellengte van 2 km
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Snel en eenvoudig te instelleren, gemakkelijk in het gebruik
€ 101,99 EUR exc BTW
€ 123,41 EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel ST duplex Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 - 240 AC
Ingangsstroom 0.48 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12V DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 19.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 87 mm [3.4 in]
Gewicht product 387 g [13.7 oz]
Hoogte product 2.4 cm [0.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 15.4 cm [6.1 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Package Height 90 mm [3.5 in]
Package Length 13.7 cm [5.4 in]
Package Width 20.7 cm [8.1 in]
Verzendgewicht (verpakt) 757 g [26.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Universele voedingsadapter (US/EU/GB/AU)
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding

Certificaties

Accessoires