Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Productcode: ET90110ST2

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Eigenschappen
  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing

  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel

  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames

Meer functies . . .
  • Ondersteunt een maximale kabellengte van 2 km

  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex

  • Snel en eenvoudig te instelleren, gemakkelijk in het gebruik

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE BECH DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 101,99 EUR exc BTW
€ 123,41 inc BTW

ID: ET90110ST2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De duurzame en handige Ethernet naar ST-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt
  • Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde verbindingen waarvoor EMI niet genoeg is
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
  • Zet 1000Base-FX glasvezelsignalen om naar 10/100Base-T Ethernet via multimode glasvezelkabel
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel ST duplex Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.48 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 19.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 87 mm [3.4 in]
Gewicht product 393 g [13.9 oz]
Hoogte product 24 mm [0.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 154 mm [6.1 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.8 kg [1.7 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Universele voedingsadapter (US/EU/GB/AU)
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding
Certificaties

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 24,99 exc BTW
€ 30,24 inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 80,99 exc BTW
€ 98,00 inc BTW

Cat6-kabels (2)

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH10BL

3m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

€ 4,99 exc BTW
€ 6,04 inc BTW

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH15BL

4,5m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

€ 5,99 exc BTW
€ 7,25 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter
ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

€ 1.012,99 exc BTW
€ 1.225,72 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.