Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

Productcode: MCM110SC2EU

Zet een RJ-45 Ethernet 10/100 netwerkverbinding om naar SC-multi-mode glasvezel

Eigenschappen
  • Ondersteunt een maximale multi-mode glasvezelkabellengte van 2 km

  • Compatibel met de meeste 3Com™, Cisco™, Lucent™ en Nortel™ netwerken

  • Ondersteunt transparante Q-in-Q double-tagged frames

Meer functies . . .
  • Ondersteunt Link Fault Pass-through (LFP)

  • Transparant voor IEEE 802.1Q VLAN-tagging

  • Ondersteunt flow-control (pauze)

  • Biedt schakelconfiguratie van half/full-duplex overdrachtsmethoden voor FX-poort

  • LED-indicatoren voor de eenvoudige controle van de Ethernet/glasvezel-netwerkverbinding

  • Doorsturen van 9K jumbo-packets in converter-modus

  • Automatische of vaste instelling van 10/100 Mbit/s en MDI/MDI-X (crossover voor TX-poort)

  • Automatische detectie van half/full-duplex overdracht op de TX-poort

  • Compacte uitvoering

  • Eenvoudige installatie

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE BECH DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 82,99 EUR exc BTW
€ 100,42 inc BTW

ID: MCM110SC2EU

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

De MCM110SC2EU 10/100 Mbit/s Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter (SC, 2 km) legt een voordelige Ethernet-glasvezelverbinding – 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet en 100Base-FX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via SC multi-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid .

De converter biedt een eenvoudige oplossing voor het aansluiten van 10Base-T/100Base-Tx Ethernet-netwerken naar afgelegen locaties tot op een afstand van 2 km met behulp van multi-mode SC-glasvezelkabel, levert betrouwbare netwerkprestaties en is goed schaalbaar.

Deze veelzijdige Ethernet naar glasvezel converter is compatibel met de meeste 3Com™, Cisco™, Lucent™ en Nortel™ netwerken en voldoet volledig aan de geldende IEEE 802.3-normen.

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Verbeter de schaalbaarheid van uw netwerk door de afstanden tussen netwerkaansluitingen met maximaal 2 km (multi-mode) te verlengen
  • De compacte, lichtgewicht behuizing is eenvoudig te monteren of te plaatsen op elke locatie, en er is weinig of geen configuratie voor nodig
  • Biedt een grotere bandbreedte en een hogere doorvoersnelheid door het verwijderen van knelpunten en opstoppingen in het netwerk
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Verleng uw Ethernet-verbinding met maximaal 2 km via een glasvezelverbinding
  • Ontworpen voor grote, snelle werkgroepen waarvoor uitbreiding van een Fast Ethernet-netwerk nodig is
  • Verbind twee of meer gebouwen op hetzelfde terrein met elkaar via glasvezelkabel
  • Sluit afgelegen sub-netwerken aan op grotere glasvezelnetwerken/backbones
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-FX
IEEE 802.3u 100BASE-TX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10/100 Mbit/s
MTBF 65,000 Hours
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Ethernet verbinding en activiteit (aan - glasvezelverbinding ok, knipperend - activiteit op glasvezelverbinding)
1 - FEF [Far End Fault] (aan - fout gedetecteerd, uit - geen fout)
1 - Full (full-duplex / half-duplex)
1 - Glasvezel verbinding en activiteit (aan - glasvezelverbinding ok, knipperend - activiteit op glasvezelverbinding)
1 - Power
1 - Snelheid (10 of 100 Mbit/s)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 230 AC
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 0.2A
Vermogensopname 2.4
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 75 mm [3 in]
Gewicht product 90.5 g [3.2 oz]
Hoogte product 20 mm [0.8 in]
Kleur Zwart
Lengte product 95 mm [3.7 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.3 kg [0.6 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel Converter
1 - Voedingsadapter
1 - Handleiding
Certificaties
10/100 VDSL Ethernet over Single Pair Wire Extender Kit
110VDSLEXTEU

10/100 VDSL2 Ethernet extender - LAN netwerk verlenger tot 1km

Breid uw 10/100 Mbit/s netwerk uit tot op een kilometer via ethernet of RJ11-telefoonlijnen

€ 478,99 exc BTW
€ 579,58 inc BTW

10/100 Multimode Fiber Ethernet Media Converter (ST)
MCM110ST2EU

10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

€ 75,99 exc BTW
€ 91,95 inc BTW

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 24,99 exc BTW
€ 30,24 inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 80,99 exc BTW
€ 98,00 inc BTW

Cat5e-kabels (4)

Cat5e (UTP) Patch Cable - Blue
M45PATCH10BL

3m Cat 5e RJ45 UTP Netwerkkabel - Cat 5e patchkabel blauw

Leg netwerkverbindingen via Fast Ethernet met deze kwalitatief hoogwaardige Cat5e-kabel, met Power-over-Ethernet-functionaliteit

€ 2,99 exc BTW
€ 3,62 inc BTW

Cat5e (UTP) Patch Cable - Blue
M45PATCH15BL

4,5m Cat5e gegoten RJ45 UTP Cat 5e netwerkkabel - Cat 5e patchkabel blauw

Make Fast Ethernet network connections using this high quality Cat5e Cable, with Power-over-Ethernet capability

€ 3,99 exc BTW
€ 4,83 inc BTW

Cat5e (UTP) Patch Cable - Blue
M45PATCH25BL

Cat5e Patch Cable with Molded RJ45 Connectors - 25 ft. - Blue

Make Fast Ethernet network connections using this high quality Cat5e Cable, with Power-over-Ethernet capability

€ 6,99 exc BTW
€ 8,46 inc BTW

Cat5e (UTP) Patch Cable - Blue
M45PATCH6BL

1,8m Cat 5e gegoten RJ45 UTP netwerkkabel - Cat 5e Patchkabel blauw

Leg netwerkverbindingen via Fast Ethernet met deze kwalitatief hoogwaardige Cat5e-kabel, met Power-over-Ethernet-functionaliteit

€ 1,99 exc BTW
€ 2,41 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.