StarTech.com

1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 15 km via single-mode SC glasvezel

Productcode: MCMGBSC15EU

  • LED-indicatoren voor de eenvoudige controle van de Ethernet/glasvezel-netwerkverbinding
  • Compacte uitvoering
  • Ondersteunt geforceerde full-duplex of automatische verbinding op de glasvezelaansluiting
Bekijk meer
  • Eenvoudige installatie waarbij weinig of geen configuratie nodig is
  • Ondersteunt een maximale single-mode glasvezelkabellengte van 15 km
  • Voldoet aan de 802.3ab 1000Base-TX en 1000Base-LH normen
  • Transparant voor IEEE 802.1Q VLAN-tagging
  • Ondersteunt transparante Q-in-Q double-tagged frames
  • Automatische detectie van half/full-duplex overdracht op de TX-poort
  • Automatische verbinding via MDI/MDI-X (crossover voor TX-poort)
€ 167,99 EUR exc BTW
€ 203,27 EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

De MCMGBSC15EU Ethernet Glasvezel Converter legt een eenvoudige, kosteneffectieve Gigabit Ethernet-glasvezelverbinding – 1000Base-T Ethernet en 1000Base-LH optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via single-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid.

Deze glasvezel-converter biedt een eenvoudige oplossing voor het aansluiten van Gigabit Ethernet-netwerken naar afgelegen locaties tot op een afstand van 15 km met behulp van single-mode SC-glasvezelkabel, levert betrouwbare netwerkprestaties en is goed schaalbaar.

StarTech.com Voordeel

  • Compact, lichtgewicht ontwerp zorgt voor draagbaarheid en een eenvoudige montage
  • Eenvoudig te installeren in allerlei locaties waar weinig of geen configuratie voor nodig is
  • Gratis levenslange technische ondersteuning

Toepassingen

Uitbreiding van een Ethernet-aansluiting tot op 15km afstand met behulp van glasvezelkabel

Legt een kosteneffectieve Ethernet-glasvezelverbinding voor het aansluiten van afgelegen sub-netwerken op grotere glasvezel/backbone-netwerken

Zet Ethernet om naar glasvezel en omgekeerd voor een optimale schaalbaarheid in het verbinden van twee of meer Ethernet-knooppunten (zoals het verbinden van twee gebouwen op hetzelfde terrein)

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX/LH
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 15 km (9.3 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - FX Link: Aan - geldige glasvezelverbinding
1 - Power-indicator
1 - TP Link: Aan - geldige Ethernet-verbinding
1 - TP RX: Aan - ontvangst van data via de Ethernet-verbinding
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 230 AC
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 9 DC
Uitgangsstroom 0.8A
Vermogensopname 7.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 40°C (32°F to 104°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 73 mm [2.9 in]
Gewicht product 450 g [15.9 oz]
Hoogte product 27 mm [1.1 in]
Kleur Zwart
Lengte product 99 mm [3.9 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.5 kg [1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel Converter
1 - Voedingsadapter
1 - Handleiding

Certificaties

Verwante producten

Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
SFPSXMM
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

€ 207,99 exc BTW
€ 251,67 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Different optical cables are needed for different applications. Before you select a cable to interconnect fiber devices, make sure that the following things match:

  • Mode: Single Mode or Multi Mode.

  • Wavelength: For example, 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

Note: The above properties cannot be converted or changed by a cable.

When you select a cable, make sure that the cable ends (for example, LC, SC, ST, or MT) match the fiber media devices.

Simplex and duplex ends are available for most connector types. Simplex cables have the connectors separate, where duplex cables have the transmit (TX) and receive (RX) connectors joined together.  StarTech.com fiber media devices are compatible with simplex and duplex connectors.

It does not matter which diameter or OM classification the cable uses, as long as it meets the mode requirement.

Fiber media converters can be used to convert a standard Ethernet connection to a standard fiber connection, or can be used to extend a copper Ethernet network. When you use fiber media converters to extend a copper Ethernet network, make sure that the same fiber standards are being used on either end of the fiber network.

Troubleshooting

When you troubleshoot issues with a fiber media converter, there are some quick tests that you can complete to rule out potential problems. To identify what the source of the issue is, observe the power LED, LAN LEDs, and fiber link LED on the units.

If the power LED is not illuminated for the transmitter or the receiver, complete the following:

  • Make sure that you are using the provided power adapter(s).

  • Make sure that the adapter is plugged into a compatible wall outlet.

  • Make sure that the adapter is plugged into both the transmitter and receiver.

If another LED is not operating as expected, make sure that the components in your setup are working correctly. To test your setup components, try the following:

  • Use the cables, fiber media converter, and network devices (including SFPs, if applicable) in another setup to see if the problem is with the components or the setup.

  • Use different cables, fiber media converter, and network devices (including SFPs, if applicable) in your setup to see if the problem persists. Ideally, you should test components that you know work in another setup.

When you test your cables, it is recommended that you do the following:

  • Test each cable individually.

  • Use short cables when you are testing.

Make sure that the DIP switches are set to the following:

  • DIP switches should be identical on both local and remote units. By default, DIP switches are set to Off (the switch is pointing up).

  • For more information about the advanced configuration options, refer to the manual for your product.

If you cannot establish a network connection between your local and remote units, you need to do the following to make sure that the issue is not related to the network configuration:

  • Use two computer systems directly connected to the fiber media converter LAN ports.

  • Open a command prompt on Computer 1 and ping Computer 2.

If the issue is not related to the network configuration, you should receive a response from Computer 2.

 

For more information on how to ping another network device, refer to the following FAQ: https://www.startech.com/support/faqs/technical-support?topic=networking#ping-test-windows-mac-os.