Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s)

Wij bieden een groot assortiment 10/100 glasvezel-converters waarmee u een 10/100 Ethernet-netwerkverbinding kunt omzetten naar 100Base-FX-glasvezel en omgekeerd.
21 tot 24 van totaal 24 Resultaten
10/100 Multimode Fiber Ethernet Media Converter (ST)
MCM110ST2EU
10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

€ 75,99 exc BTW
€ 91,95 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 163,99 exc BTW
€ 198,43 inc BTW
10Gb Ethernet glasvezel media converter met Open SFP+ sleuf
MCM10GSFP
10Gb Ethernet glasvezel media converter met Open SFP+ sleuf

Glasvezel naar koper media converter | 10GBASE-T | 10Gbps Unmanaged | Single Mode & Multimode

€ 1.043,99 exc BTW
€ 1.263,23 inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km
MCMGBSC15EU
1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 15km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 15 km via single-mode SC glasvezel

€ 167,99 exc BTW
€ 203,27 inc BTW