StarTech.com

OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

Productcode: ET91000LCOAM

  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
  • Ondersteunt 802.3ah OAM In-Band Management ter bewaking van de verbindingsstatus
  • Gigabit multi-mode LC SFP geïnstalleerd (tot 550 m)
Bekijk meer
  • SFP kan worden verwijderd uit het apparaat, voor vervanging of verwisseling naar een andere specificatie
  • Ondersteunt 9k jumboframes
  • Bandbreedteregeling op elke poort
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Ondersteunt Auto Laser Shutdown (ALS)
€ 301,99 EUR exc BTW
€ 365,41 EUR inc BTW

Overzicht

Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand.

Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bediening, beheer en onderhoud, waardoor u snel de plaats van defecte links en de storingsomstandigheden kunt opsporen zonder onderhoudspersoneel naar de fysieke storingslocatie te moeten sturen.

De Ethernet-naar-glasvezel-converter is een effectieve oplossing voor de aansluiting van een gigabit Ethernet (1000Base-T) netwerk op externe netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone en ondersteunt de volle gigabitsnelheid op een afstand tot 550 m via de geïnstalleerde multi-mode LC SFP. De converter heeft ook een volledig stalen behuizing voor duurzaamheid in ruwe omgevingen.

Voor extra veelzijdigheid ondersteunt deze glasvezel-mediaconverter stand-alone bediening of installatie op het 2U in een rek te monteren chassis met 20 sleuven(ETCHS2U), alsmede een vervangbare SFP-sleuf die aan MSA voldoet.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Wijzig instellingen en bewaak de link op afstand met OAM-beheersfuncties
  • Werkt als een standalone apparaat en kan in het ETCHS2U chassis met 20 sleuven worden geïnstalleerd voor extra veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Toepassingen

Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt

Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde verbindingen waarvoor EMI niet genoeg is

Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties

Sluit verkeersregel- of bewakingssystemen aan op een hoofdkantoor, zelfs op extreem grote afstand

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3ah EFM
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3z 1000BASE-LX
IEEE 802.3z 1000BASE-SX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 65,000 Hrs
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.36 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 12
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 87 mm [3.4 in]
Gewicht product 411 g [14.5 oz]
Hoogte product 23 mm [0.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 163 mm [6.4 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 789 g [27.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Aardingsschroef
1 - Universele voedingsadapter (N-A/EU/GB/AU)
1 - Handleiding

Certificaties

Verwante producten

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 205,99 exc BTW
€ 249,25 inc BTW
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
ET91000SM402
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode SC glasvezel

€ 639,99 exc BTW
€ 774,39 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 163,99 exc BTW
€ 198,43 inc BTW
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

€ 251,99 exc BTW
€ 304,91 inc BTW
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

€ 203,99 exc BTW
€ 246,83 inc BTW

Accessoires