StarTech.com

OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

Productcode: ET91000LCOAM

  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
  • Ondersteunt 802.3ah OAM In-Band Management ter bewaking van de verbindingsstatus
  • Gigabit multi-mode LC SFP geïnstalleerd (tot 550 m)
Bekijk meer
  • SFP kan worden verwijderd uit het apparaat, voor vervanging of verwisseling naar een andere specificatie
  • Ondersteunt 9k jumboframes
  • Bandbreedteregeling op elke poort
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Ondersteunt Auto Laser Shutdown (ALS)
€ 301,99 EUR exc BTW
€ 365,41 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3ah EFM
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3z 1000BASE-LX
IEEE 802.3z 1000BASE-SX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 65,000 Hrs
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 - 240 AC
Ingangsstroom 0.36 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12V DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 12
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 87 mm [3.4 in]
Gewicht product 411 g [14.5 oz]
Hoogte product 2.3 cm [0.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 16.3 cm [6.4 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Package Height 92 mm [3.6 in]
Package Length 20.6 cm [8.1 in]
Package Width 13.6 cm [5.4 in]
Verzendgewicht (verpakt) 789 g [27.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Aardingsschroef
1 - Universele voedingsadapter (N-A/EU/GB/AU)
1 - Handleiding

Certificaties

Verwante producten

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 205,99 exc BTW
€ 249,25 inc BTW
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
ET91000SM402
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode SC glasvezel

€ 639,99 exc BTW
€ 774,39 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 163,99 exc BTW
€ 198,43 inc BTW
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

€ 251,99 exc BTW
€ 304,91 inc BTW
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

€ 203,99 exc BTW
€ 246,83 inc BTW

Accessoires