Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit Ethernet naar SC glasvezel media converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m

Productcode: MCMGBSCMM055

Nieuw

Converteer en breid een gigabit Ethernet verbinding uit tot 550 m met multi-mode SC-glasvezel

Eigenschappen
  • Converteert en breidt een Gigabit Ethernet vezelnetwerk (1000 Mbps) met multi-mode vezel op 1000Base-SX-netwerken

  • Bevat een kosteneffectieve Ethernet-naar-glasvezel/koper-naar-glasvezellink

  • Ondersteunt een maximumafstand van 550 m over multi-mode glasvezelkabel (SC-verbinding)

Meer functies . . .
  • Compact ontwerp en monteerbaar op de wand

  • Niet-blokkerende overdrachtsnelheid op volle snelheid

  • Bevat DIP-switch met ondersteuning van Link Fault Pass-through-functie

  • LED-indicatoren voor de eenvoudige controle van de Ethernet/glasvezel-netwerkverbinding

  • 850 nm golflengte

  • Ondersteunt IEEE 802.1q Tag VLAN pass-through

Beschikbaar in
€ 146,99 EUR exc BTW
€ 177,86 inc BTW

ID: MCMGBSCMM055

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze glasvezel mediaconverter breidt een Gigabit Ethernet netwerk (1000 Mbps) uit tot 550 m met multi-mode vezel op 1000Base-SX netwerken.

Breid uw GbE-netwerk kosteneffectief uit

De mediaconverter biedt een kosteneffectieve manier om op een transparante manier koper naar glasvezel om te zetten, of glasvezel naar koper, om verder gelegen subnetwerken te verbinden met grotere glasvezelnetwerken. Het biedt zowel SC-vezel en RJ45 Ethernetpoorten en daarom integreert het gemakkelijk in een brede waaier van Gigabit Ethernet netwerkinfrastructuren. The RJ45- poort ondersteunt triple-speed (10/100/1000 BASE-T) auto-negotiation.

Betrouwbare en schaalbare netwerkconnectiviteit

Deze mediaconverter ondersteunt een multi-mode glasvezelkabelafstand van 550 meter en biedt daardoor een eenvoudige en betrouwbare oplossing om Gigabit Ethernet-netwerken met verder gelegen locaties te verbinden via multi-mode vezel en tegelijkertijd stabiele netwerkprestaties te garanderen. Het zorgt voor optimale netwerkschaalbaarheid om twee of meer Ethernet-netwerkknopen te verbinden zoals bijvoorbeeld het verbinden van twee gebouwen op dezelfde campus of faciliteit. De mediaconverter biedt ook hogesnelheidsbandbreedte om te beantwoorden aan de stijgende vraag naar grootschalige werkgroepen die een uitbreiding van een Gigabit Ethernet-netwerk vereisen.

De MCMGBSCMM055 wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Breid een Ethernet-verbinding tot 550 m uit via een glasvezel backbone
  • Creëer een goedkope Ethernet-vezel/kopervezel verbinding om verder gelegen subnetwerken te verbinden met grotere glasvezelnetwerken/backbones
  • Converteer Ethernet naar glasvezel, en glasvezel naar koper om een kosteneffectieve netwerkoplossing te bieden
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x full-duplex flow control
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.1Q VLAN pass-through
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Algemene specificaties 10/100/1000 Mbps
Dataoverdrachtsnelheid van glasvezel: 1000 Mbps
ESD overspanningsbeveiliging: 1 KV. Contactontlading - 4 KV. Luchtontlading - 8 KV
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Jumbo Frame Support 9K max.
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
MTBF > 50.000 uur bij 25 °C
Switching-architectuur Store-and-Forward
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - 1000 Link: ON - Geldige Gigabit-link
1 - FX-koppeling/activiteit
1 - Power
1 - TP-koppeling/activiteit
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.5 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype N
Uitgangsspanning 5 DC
Uitgangsstroom 2.6 A
Vermogensopname 5
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5 ~ 90% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 97 mm [3.8 in]
Gewicht product 200 g [7.1 oz]
Hoogte product 26 mm [1 in]
Kleur Bruin
Lengte product 70 mm [2.8 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 135 g [4.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel Converter
1 - universele voedingsadapter (N-A/JP, VK, EU, ANZ)
1 - verkorte handleiding
Certificaties

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.