StarTech.com

100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode ST glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

Productcode: PCI100MMST

  • Optische golflengte van 1310 nm
  • Maximale glasvezelafstand van 2 kilometer
  • Diagnostische hulpprogramma’s voor de verbinding
Bekijk meer
  • Ondersteunt Wake-on-LAN
  • WHQL-gecertificeerde drivers
  • VLAN-beheer
  • Voldoet aan de PC99, PC2001 en NET PC-vereisten
  • Ondersteunt Energiebeheer voor PCI-bus 1.0/1.1 en Energiebeheer voor Netwerkapparatuur 1.0a
  • Advanced Configuration Power Management Interface (ACPI) 1.0
  • Voldoet aan de PCI 2.1-normen
€ 117,99 EUR exc BTW
€ 142,77 EUR inc BTW

Overzicht

De PCI100MMST 100 Mbit/s PCI Ethernet Glasvezel (MM ST) Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel aan uw bureau, waarmee u een multimode ST glasvezelpoort kunt toevoegen aan uw systeem via een beschikbare standaard of low-profile PCI-slot. De Ethernet Glasvezel Netwerkkaart is een eenvoudige oplossing voor het rechtstreeks aansluiten van een computer op een glasvezelnetwerk en kan worden geïnstalleerd in een PCI-slot. Met ondersteuning voor full-duplex en overdrachtsnelheden van 10/100 Mbit/s is deze kaart uitermate geschikt voor toepassingen waarbij een hoge bandbreedte nodig is tot op 2 km afstand. De PCI100MMST is ideaal voor beveiligde netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet onderhevig is aan elektronische interferentie zoals standaard RJ45-netwerken. Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com

StarTech.com Voordeel

  • Ideaal voor beveilige systemen - directe glasvezel betekent geen elektronische interferentie zoals bij standaard RJ45-netwerkkaarten
  • Veelzijdige en uitgebreide mogelijkheden voor bestandsoverdracht met full-duplex en overdrachtsnelheden van 10/100 Mbit/s
  • Behoud van de volledige netwerksnelheid naar een externe locatie tot op 2 km afstand

Toepassingen

Voeg een 10/100 Mbit/s ST-glasvezelaansluiting toe aan een pc via PCI

Voeg netwerkconnectiviteit toe aan een pc tot op 2 km afstand

Leg een veilige verbinding tussen een pc en een glasvezelschakelaar

Perfect voor geïntegreerde industriële signaleringssystemen en high-speed videobewaking

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI / PCI-X (5 / 3.3V)
Chipsetcode VIA/VLI - VT6105M
Industriestandaarden IEEE802.3u 100Base-FX, IEEE802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1p
Interface Glasvezel Ethernet
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Buffergrootte 2 KB
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
Full duplex ondersteuning Ja
Connector(en)
Externe poorten 1 - Glasvezel ST duplex Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI / PCI-X (universeel 3,3 & 5 V, 32-bits) Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012
Linux 3.5.x to 4.4.x LTS Versions only
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Green - verbinding
1 - Groen - Activiteit
Voeding
Vermogensopname 1W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 45°C (32°F to 113°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 56 mm [2.2 in]
Gewicht product 80 g [2.8 oz]
Hoogte product 18 mm [0.7 in]
Lengte product 121 mm [4.8 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.2 kg [0.5 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - PCI ST-glasvezel 10/100-netwerkkaart
1 - Low-profile bracket
1 - Handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012
Linux 3.5.x to 4.4.x LTS Versions only

Certificaties

Verwante producten

100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km
PCI100MMSC
100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

€ 152,99 exc BTW
€ 185,12 inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

€ 207,99 exc BTW
€ 251,67 inc BTW
1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart
ST1000BT32
1-poort PCI 10/100/1000 32-bit Gigabit Ethernet Netwerk-adapterkaart

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI-slot

€ 15,99 exc BTW
€ 19,35 inc BTW
1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
ST100S
1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernetpoort toe aan een desktopcomputer via een PCI-slot

€ 10,99 exc BTW
€ 13,30 inc BTW
1-poort Low Profile PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerk-adapterkaart
ST100SLP
1-poort Low Profile PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerk-adapterkaart

Voeg een 10/100 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een low profile pc via een PCI-slot

€ 12,99 exc BTW
€ 15,72 inc BTW