StarTech.com

2 poorts PCIe 10GBase-T / NBASE-T ethernet netwerkkaart - met Intel X550 Chip

Voeg twee Ethernetpoorten toe aan een server of werkstation via één PCI Express sleuf, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps

Productcode: ST10GPEXNDPI

  • 2-poorts 10GBase-T/NBASE-T netwerkkaart met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps
  • Betrouwbare prestatie met Intel® X550 chipset
  • Energiezuinige chipset die voldoet aan IEEE 802.3az
Bekijk meer
  • Virtualisatie (Microsoft Hyper-V®) en iSCSI ondersteuning
  • PXE ondersteuning
  • PCIe 3.0 x4 interface
  • Ondersteunt 2,5 en 5 Gbps netwerksnelheden bij Cat5e-kabels, en 10 Gbps bij Cat6a
  • Tot 9K Jumbo Frame ondersteuning
  • Ondersteunt 802.1q VLAN Tagging
  • Full-duplex ondersteuning
  • Ondersteunt Auto-MDIX
  • Ondersteunt Checksum Offload (IP, TCP, UDP) en Large Send Offload
  • Geconfigureerd met een standaard profile steun, low-profile-/halfhoge steun meegeleverd
€ 491,99 EUR exc BTW
€ 595,31 EUR inc BTW

Overzicht

Deze 2-poorts netwerkkaart biedt veelzijdige en voordelige netwerkconnectiviteit, door de beschikbare netwerkbandbreedte te vergroten zonder dat u uw bestaande kabelinfrastructuur moet vervangen. Met deze netwerkkaart met 5 snelheden kunt u twee 10G/NBASE-T RJ45 poorten toevoegen aan uw server of desktopcomputer en hebt u toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps.

Voordelige, multi-mode netwerkverbindingen

Deze veelzijdige 2-poorts PCIe NIC is compatibel met een breed scala van besturingssystemen en ideaal voor vele bedrijfsapplicaties die upgrades van servers of werkstations vereisen. Volledig conform aan 10GBASE-T en NBASE-T™ specificaties is de netwerkkaart een voordelige manier om uw server of computercapaciteiten te vergroten door toevoeging van twee krachtige 10 gigabit Ethernetpoorten. (Voor 10 G netwerksnelheden is een Cat6a-kabel nodig. Voor alle andere snelheden een Cat5e-kabel.)

Maak verbinding met NBASE-T apparatuur

De netwerkkaart ondersteunt geavanceerde NBASE-T technologie, compatibel met de nieuwste multi-gigabit Ethernet switches en routers, zoals de nieuwe Cisco campus switches (inclusief Catalyst 4500E, 3850 en 3560-CX). Met de kaart kunt u verbinding maken met op NBASE-T gebaseerde apparatuur bij netwerksnelheden van 2,5 Gbps of 5 Gbps, via uw bestaande Cat5e infrastructuur, zonder dat een upgrade naar de duurdere Cat6a noodzakelijk is.

NBASE-T technologie vergroot de snelheid van Twisted Pair Cat5e koperen kabels over een afstand tot 100 meter. De Ethernet netwerkkaart ondersteunt ook een netwerksnelheid tot 10 Gbps bij gebruik van Cat6a kabels, en tot 1 Gbps bij Cat5e (of betere) kabels.

De Ethernetpoorten zijn gebaseerd op de Intel® X550 chipset, die is ontworpen voor de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De netwerkkaart ondersteunt ook geavanceerde functies zoals 9 K Jumbo Frame en 802.1q VLAN Tagging.

Eenvoudige installatie

Met een dubbel-profieldesign kan de PCI Express netwerkkaart gemakkelijk worden geïnstalleerd in een breed scala van computers/serverchassis, ongeacht de vormfactor. De kaart wordt geleverd met een standaard profile steun voor installatie in een volwaardig chassis, terwijl een low-profile-/halfhoge steun worden meegeleverd voor installatie in kleine-vormfactorcomputers.

De ST10GPEXNDPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

Ideaal voor veeleisende databaseservers en cruciale systemen die redundante netwerkverbindingen moeten hebben

Een voordelige manier om twee Ethernetpoorten aan uw server of desktopcomputer toe te voegen, met 5 netwerksnelheden

De controllerkaart maakt gebruik van geavanceerde NBASE-T technologie, die multigigabit verbindingen via uw bestaande Cat5e-kabels mogelijk maakt

Ondersteunt de nieuwste multi-gigabit switches en routers, zoals de nieuwe Cisco campus switches inclusief Catalyst 4500E, 3850 en 3560-CX

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Intel - X550AT
Industriestandaarden IEEE 802.3an (10GBASE-T), IEEE 802.3ab (1GBASE-T), IEEE 802.3u (100BASE-T)
PCI Express Rev 3.0
Interface RJ45 (10 gigabit Ethernet)
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 2
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 10 Gbps/5G/2.5G/1G/100 Mbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3X (Flow Control Support)
IEEE 802.1q (VLAN tagging)
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Externe poorten 2 - RJ-45 Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x4 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Linux 3.x to 4.11 LTS Versions only
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten PCI Express x4-sleuf verkrijgbaar
Voor Windows is Windows 8 of hoger vereist voor Nbase-T-ondersteuning
Indicatoren
LED-indicatoren 2 - Verbinding snelheid
2 - Verbinding/activiteit
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 5°C to 50°C (41°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 20% - 80% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 15 mm [0.6 in]
Gewicht product 98 g [3.5 oz]
Hoogte product 132 mm [5.2 in]
Kleur Zwart
Lengte product 228 mm [9 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 199 g [7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - netwerkkaart
1 - Low-profile-bracket
1 - verkorte handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Linux 3.x to 4.11 LTS Versions only

Certificaties

Verwante producten

1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC
ST10000SPEX
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC

Voeg een 10 gigabit Ethernet-poort (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

€ 398,99 exc BTW
€ 482,78 inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW
1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart -  PCI Express - Intel 1210 NIC
ST1000SPEXI
1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1210 NIC

Voeg gigabit Ethernet toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

€ 63,99 exc BTW
€ 77,43 inc BTW
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC
ST2000SPEXI
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC

Voeg twee Gigabit Ethernet-poorten toe aan een computer, server of werkstation via een PCI Express-slot

€ 181,99 exc BTW
€ 220,21 inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel
ST1000SPEX2
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

€ 36,99 exc BTW
€ 44,76 inc BTW

Accessoires