Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC

Productcode: PEX100SFP

Verbind een PCI Express-gebaseerde PC rechtstreeks met een glasvezel optisch netwerk en gebruik de 10/100 Mbps SFP naar keuze

Eigenschappen
  • Compatibel met de meeste 10/100 Mbps SFP-modules

  • Ondersteunt Full/Half-duplex Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX

  • Voldoet aan IEEE 802.3u 100Base-FX, IEEE802.1Q VLAN Tagging, IEEE802.1p Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full-duplex flow control, RFC 1157 SNMP v1

Meer functies . . .
  • Ondersteunt PCI Message Signaled Interrupt (MSI)

  • Preboot Execution Environment (PXE) 2.1

  • Inclusief diagnostisch hulpprogramma

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE DISCBE CPBE MISCBE
INGBE
Beschikbaar in
€ 90,99 EUR exc BTW
€ 110,10 inc BTW

ID: PEX100SFP

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met de PEX100SFP PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber Open SFP-netwerkkaart kunt u een pc op PCI Express-basis direct aansluiten op een glasvezelnetwerk met de door u gekozen 10/100 Mbps SFP.

Als veelzijdige oplossing voor de aansluiting van een computer direct op een 10/100 Mbps glasvezelnetwerk biedt de PCIe SFP-netwerkadapter u de mogelijkheid de 10/100 Mbps SFP te kiezen die het best bij uw glasvezelnetwerkverbinding en afstandseisen past (zie ons volledige assortiment 100 Mbps transceivers voor compatibele oplossingen).

De open SFP NIC is bij uitstek geschikt voor de installatie van veilige netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet gevoelig is voor elektronische storingen zoals bij standaard RJ45-netwerken.

Gedekt door een StarTech.com tweejarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

StarTech.com Voordeel
  • Een open SFP-sleuf biedt de flexibiliteit om deze SFP-netwerkadapter optimaal volgens uw netwerkeisen te configureren
  • Ideaal voor een veilige installatie betekent een directe glasvezel-naar-desktop-verbinding geen elektronische storingen zoals bij RJ45-netwerkkaarten
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012
Linux 2.4.x to 4.4.x LTS Versions only

Toepassingen
  • Ideaal voor beveilige systemen – een directe glasvezelverbinding betekent geen elektronische interferentie zoals dit bij standaard RJ45-netwerkkaarten wel kan voorkomen
  • Perfect voor geïntegreerde industriële signaleringssystemen en high-speed videobewaking
  • Behoud de volle 100 Mbps-netwerksnelheid naar een externe terminal over lange afstanden
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Realtek - RTL8168B
Marvell - 88E1111-RCJ1
Industriestandaarden IEEE 802.3u 100Base-FX, IEEE802.1Q VLAN Tagging, IEEE802.1p Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full-duplex flow control, RFC 1157 SNMP v1
Interface Glasvezel Ethernet
Kaarttype Low Profile
Poorten 1
Prestaties
Auto MDIX Ja
Buffergrootte 48 KB
Compatibele netwerken 10/100 Mbps
Full duplex ondersteuning Ja
Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbps (Full-Duplex)
Connector(en)
Externe poorten 1 - SFP-sleuf Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x1 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012
Linux 2.4.x to 4.4.x LTS Versions only
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Activiteit (geel)
1 - Verbinding (groen)
Voeding
Vermogensopname 2.3 W Max
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 45°C (32°F to 113°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 20 mm [0.8 in]
Gewicht product 42 g [1.5 oz]
Hoogte product 80 mm [3.1 in]
Lengte product 115 mm [4.5 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 185 g [6.5 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - PCI Express Open SFP-netwerkkaart
1 - Driver-CD
1 - Instructiehandleiding (op cd)
Certificaties
100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km
PCI100MMST

100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode ST glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

€ 117,99 exc BTW
€ 142,77 inc BTW

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

€ 207,99 exc BTW
€ 251,67 inc BTW

100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km
PCI100MMSC

100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

€ 152,99 exc BTW
€ 185,12 inc BTW

Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC)
SFPF1302C

Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op 100Mbit-glasvezelapparatuur

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.