StarTech.com

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: MASFP10GBSR

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,2 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 458,99 EUR exc BTW
€ 555,38 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco Meraki
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
MTBF 1.967.709 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel SFP+ poort
Voeding
Vermogensopname < 1.2 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 54 mm [2.1 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 34 mm [1.3 in]
Package Length 93 mm [3.7 in]
Package Width 11.7 cm [4.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 47 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Accessoires