StarTech.com

Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-ER

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | levenslange garantie

Productcode: SFP10GERST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-ER
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,6 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 1.322,99 EUR exc BTW
€ 1.600,82 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-ER
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1550nm
Max. overdrachtsafstand 40 km (24.8 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
MTBF 1.293.340 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel SFP+ poort
Voeding
Vermogensopname < 1.6 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 30 mm [1.2 in]
Package Length 12 cm [4.7 in]
Package Width 90 mm [3.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 23 g [0.8 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]

Certificaties

Accessoires