StarTech.com

Cisco SFP-10G-LRM compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 200 m | levenslange garantie

Productcode: SFP10GLRMST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-LRM
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 543,99 EUR exc BTW
€ 658,23 EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3aq 10GBASE-LRM
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 200 m (656 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 10 G
MTBF 1.535.075 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30% ~ 75% RV
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium en staal
Verpakkingsinformatie
Package Height 34 mm [1.3 in]
Package Length 11.7 cm [4.6 in]
Package Width 93 mm [3.7 in]
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]

Certificaties

Verwante producten

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

€ 462,99 exc BTW
€ 560,22 inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW
Cisco SFP-10G-LR compatibele SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
SFP10GLRST
Cisco SFP-10G-LR compatibele SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 516,99 exc BTW
€ 625,56 inc BTW
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRST
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

€ 261,99 exc BTW
€ 317,01 inc BTW

Accessoires