StarTech.com

Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH

1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: SFPGLCLHSMST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SM
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 73,99 EUR exc BTW
€ 89,53 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX/LH
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single Mode / Multi Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi) - SM / 1 km (0.6 mi) - MM
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.092.408 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Verpakkingsinformatie
Package Height 33 mm [1.3 in]
Package Length 93 mm [3.7 in]
Package Width 11.9 cm [4.7 in]
Verzendgewicht (verpakt) 46 g [1.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1,25 Gbit/s Single-Mode LC SFP
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 1 cm [0.4 in]
Lengte product 60 mm [2.4 in]

Certificaties

Verwante producten

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX
SFPSXMM
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel| LC | 550 m | TAA | Levenslange garantie

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX
SFPF1302C
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW

Accessoires