Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Productcode: SFPSXMM

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

Eigenschappen
  • Voldoet aan 1,25 Gbit/s IEEE 802.3z 1000BASE-SX

  • Voldoet aan de SFP Multi Source Agreements (MSA) specificaties

  • Voorzien van een 850nm VCSEL-laser die voldoet aan de IEC825-veiligheidsnormen voor Klasse 1 lasers

Meer functies . . .
  • Duplex LC-connector

  • Voldoet aan de 1,0625 Gbit/s glasvezelspecificaties FC-PI 100-M5-SN-I en FC-PI 100-M6-SN-I

  • Ondersteuning voor Serial ID-functionaliteit

  • Volledig hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE BECH DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 95,99 EUR exc BTW
€ 116,15 inc BTW

ID: SFPSXMM

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

De SFPSXMM Gigabit 850 nm multimode SFP glasvezelzendontvanger - LC 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om de prestatie en connectiviteit van uw via glasvezel verbonden netwerkapparatuur te verhogen.

Dankzij een VCSEL-laserdiode met korte golflengte (850 nm), die een maximale kabelafstand van 550 m over multimode glasvezel mogelijk maakt, kan deze kleine vormfactor plugbare (SFP) gigabit multimode module op alle glasvezelnetwerkapparatuur met een MSA-compatibele SFP-poort worden geïnstalleerd. Dit is een eenvoudige oplossing om bestaande netwerkapparaten via multimode glasvezel met een LC-einde met verre lokaties te verbinden.

De optische zendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en maakt het mogelijk de multimode LC-module te installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Gedekt door een StarTech.com tweejarige garantie en gratis levenslange technische assistentie.

StarTech.com Voordeel
  • Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA-compatibele poort
  • Deze module is uitgerust met een standaard multi-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 550 m afstand
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Perfect voor netwerkuitbreiding en backbone-netwerken via glasvezel
  • Vervanging van defecte of beschadigde SFP's in MSA-compatibele apparatuur
  • Voor gebruik in multi-mode glasvezelinstallaties
  • Breid uw netwerk uit naar afgelegen locaties via glasvezel
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 78.286 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 5% tot 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13 mm [0.5 in]
Gewicht product 0 kg [0 lb]
Hoogte product 9 mm [0.4 in]
Lengte product 55 mm [2.2 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0 kg [0.1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP Multi-Mode LC Transceiver
Certificaties

Netwerkadapters (1)

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW

Ethernet-switches (3)

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

€ 243,99 exc BTW
€ 295,23 inc BTW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101GP2SFW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

€ 626,99 exc BTW
€ 758,66 inc BTW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101G2SFPW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 en 2 glasvezelverbindingen, met ondersteuning van intelligent Layer 2 management

€ 482,99 exc BTW
€ 584,42 inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (5)

Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
50FIBLCLC1

Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 13,99 exc BTW
€ 16,93 inc BTW

2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC2

2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 14,99 exc BTW
€ 18,14 inc BTW

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC3

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 15,99 exc BTW
€ 19,35 inc BTW

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC5

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 18,99 exc BTW
€ 22,98 inc BTW

10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC10

10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 22,99 exc BTW
€ 27,82 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.