StarTech.com

MSA conform transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | Levenslange garantie

Productcode: SFP100BFXST

  • Biedt betrouwbare 100 Mbps verbindingen voor 100BASE-FX conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt multi-mode glasvezel (LC connector)
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 49,99 EUR exc BTW
€ 60,49 EUR inc BTW

Overzicht

De SFP100BFXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 100BASE-FX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 2 km en levert betrouwbare 100 Mb Ethernet connectiviteit via glasvezelkabels.  

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 1310 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 155 Mbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 2 km 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1 W 
  • DDM: Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP modules in MSA-compatibel apparatuur

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3u 100BASE-FX
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 155 Mbit/s
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 100 Mbit glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 48 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

MSA conform transceiver module - 100BASE-LX
SFP100BLXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-LX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-ZX
SFP100BZXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-ZX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenlange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-EX
SFP100BEXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-EX

100 Mbps | Single Mode glasvezel| LC | 40 km | Levenslange garantie

€ 91,99 exc BTW
€ 111,31 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX
SFP100BBXUST
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX
SFP100BBXDST
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-LH
SFP100BLHST
MSA conform transceiver module - 100BASE-LH

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantie

€ 222,99 exc BTW
€ 269,82 inc BTW

Accessoires