StarTech.com

MSA conform transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | Levenslange garantie

Productcode: SFP100BFXST

  • Biedt betrouwbare 100 Mbps verbindingen voor 100BASE-FX conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt multi-mode glasvezel (LC connector)
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 49,99 EUR exc BTW
€ 60,49 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3u 100BASE-FX
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 155 Mbit/s
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 100 Mbit glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 30 mm [1.2 in]
Package Length 12 cm [4.7 in]
Package Width 90 mm [3.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 48 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]

Certificaties

Verwante producten

MSA conform transceiver module - 100BASE-LX
SFP100BLXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-LX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-ZX
SFP100BZXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-ZX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenlange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-EX
SFP100BEXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-EX

100 Mbps | Single Mode glasvezel| LC | 40 km | Levenslange garantie

€ 91,99 exc BTW
€ 111,31 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX
SFP100BBXUST
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX
SFP100BBXDST
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-LH
SFP100BLHST
MSA conform transceiver module - 100BASE-LH

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantie

€ 222,99 exc BTW
€ 269,82 inc BTW

Accessoires