Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-BX (Downstream) - SM LC - 10 km

Productcode: SFP10GBBXDST

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare 10 gigabit verbindingen (downstream) voor 10GBase-BX conforme netwerken

  • Vervult of overtreft MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (LC connector)

  • Maximumafstand 10 km

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 10 Gbps

  • 1330 nm Tx/1270 nm Rx optische golflengte

  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM)

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

DISCBE CPBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 1.075,99 EUR exc BTW
€ 1.301,95 inc BTW

ID: SFP10GBBXDST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze 10GBase-BX (downstream) SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Biedt 10 gigabit Ethernetverbindingen

Met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps en ondersteuning van Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) kan deze LC SFP module worden geïnstalleerd in glasvezelnetwerkapparatuur met een MSA-conforme poort. Hij biedt betrouwbare 10 gigabit connectiviteit over single-mode glasvezel voor 10GBase-BX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km en een optische golflengte tot 1330 nm Tx / 1270 nm Rx.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze optische transceiver is vervaardigd om de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak te vervullen of te overtreffen. StarTech.com biedt zijn gevestigde reputatie op het gebied van hoogwaardige connectiviteitsoplossingen nu ook voor SFP transceivers, met SFP's die over dezelfde prestatie en betrouwbaarheid beschikken als andere belangrijke OEM-merken. StarTech.com streeft de hoogste normen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij is een veelzijdige oplossing, die compatibel is met vele verschillende netwerkapparaten, zodat u uw netwerk op een voordelige manier kunt uitbreiden naar verder gelegen segmenten.

U kunt vertrouwen op SFP10GBBXDST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in MSA-compatibel apparatuur
  • Ideaal voor gebruik in netwerkapparatuur met meerdere SFP+ sleuven
  • Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-BX
WDM Ja
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1330nmTx/1270nmRx
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 24 g [0.8 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 54 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Certificaties

Netwerkadapters (3)

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

€ 462,99 exc BTW
€ 560,22 inc BTW

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

€ 347,99 exc BTW
€ 421,07 inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (4)

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 19,99 exc BTW
€ 24,19 inc BTW

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 30,99 exc BTW
€ 37,50 inc BTW

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 36,99 exc BTW
€ 44,76 inc BTW

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC10

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 33,99 exc BTW
€ 41,13 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
ET10GSFP

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd

Converteer en verleng een koperen (10 Gbase-T) highspeed-verbinding via glasvezel (10GBASE-R) met de door uw gewenste 10 Gbe SFP+ transceiver

€ 2.156,99 exc BTW
€ 2.609,96 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.