StarTech.com

MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-BX (Upstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

Productcode: SFP10GBBXUST

  • Biedt betrouwbare 10 gigabit verbindingen (upstream) voor 10GBase-BX conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (LC connector)
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 613,99 EUR exc BTW
€ 742,93 EUR inc BTW

Overzicht

Deze 10GBase-BX (upstream) SFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Biedt 10 gigabit Ethernetverbindingen

Met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps en ondersteuning van Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) kan deze LC SFP module worden geïnstalleerd in glasvezelnetwerkapparatuur met een MSA-conforme poort. Hij biedt betrouwbare 10 gigabit connectiviteit over single-mode glasvezel voor 10GBase-BX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km en een optische golflengte tot 1270 nm Tx / 1330 nm Rx.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze optische transceiver is vervaardigd om de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak te vervullen of te overtreffen. StarTech.com biedt zijn gevestigde reputatie op het gebied van hoogwaardige connectiviteitsoplossingen nu ook voor SFP transceivers, met SFP's die over dezelfde prestatie en betrouwbaarheid beschikken als andere belangrijke OEM-merken. StarTech.com streeft de hoogste normen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij is een veelzijdige oplossing, die compatibel is met vele verschillende netwerkapparaten, zodat u uw netwerk op een voordelige manier kunt uitbreiden naar verder gelegen segmenten.

U kunt vertrouwen op SFP10GBBXUST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in MSA-compatibel apparatuur

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-BX
WDM Ja
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1270nmTx/1330nmRx
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 24 g [0.8 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 54 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger

Certificaties

Accessoires