StarTech.com

Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4

40 Gbps | Multi Mode glasvezel | MPO | 150 m | levenslange garantie

Productcode: QSFP40GSR4ST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco QSFP-40G-SR4
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 0,7 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 499,99 EUR exc BTW
€ 604,99 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 150 m (492 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
MTBF 1.179.133 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - MPO Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 40 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel QSFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 0.7 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 34 mm [1.3 in]
Package Length 11.7 cm [4.6 in]
Package Width 92 mm [3.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ transceiver
Breedte product 18.4 mm [0.7 in]
Gewicht product 32 g [1.1 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 72 mm [2.8 in]

Certificaties