StarTech.com

HP AJ716B competibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC

8 Gbps| Multimode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: AJ716BST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP AJ716B
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,2 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 71,99 EUR exc BTW
€ 87,11 EUR inc BTW

Overzicht

De AJ716BST is een HP AJ716B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 8GFC conforme netwerken, op een afstand tot 300 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 8 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 300 m 
  • MTBF: 1.967.709 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in HP switches en routers

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Prestaties
Compatibele netwerken 8 Gbps
DDM Ja
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Maximale overdrachtsnelheid 8 Gbps
MTBF 1.967.709 uur
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 8G Fibre Channel (8GFC) - kortegolf netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1.2 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 46 g [1.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Glasvezelmodus Full-Duplex
Industriestandaarden 8GFC
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)

Certificaties