SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

87 Resultaten
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRST
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

€ 435,99 exc BTW
€ 527,55 inc BTW
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR
JD092BST
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
Cisco SFP-10G-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
SFP10GLRST
Cisco SFP-10G-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 589,99 exc BTW
€ 713,89 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRSST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 406,99 exc BTW
€ 492,46 inc BTW
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks
GLCLHSM10PST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 725,99 exc BTW
€ 878,45 inc BTW
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
J9151AST
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel
GLCTST
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

€ 334,99 exc BTW
€ 405,34 inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX
J4859CST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 81,99 exc BTW
€ 99,21 inc BTW
HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T
813874B21ST
HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T

10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantie

€ 1.048,99 exc BTW
€ 1.269,28 inc BTW
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH
SFPGLCLHSMST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH

1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 108,99 exc BTW
€ 131,88 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks
J4859C10PKST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 726,99 exc BTW
€ 879,66 inc BTW
Cisco compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T
SFP10GBTCST
Cisco compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T

10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantie

€ 1.059,99 exc BTW
€ 1.282,59 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10
GLCT10PKST
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 797,99 exc BTW
€ 965,57 inc BTW
Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multimode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 797,99 exc BTW
€ 965,57 inc BTW
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR
455883B21ST
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | TAA | levenslange garantie

€ 201,99 exc BTW
€ 244,41 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
MSA conform  SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GBSRST
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

€ 100,99 exc BTW
€ 122,20 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
GLCSXMMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 100,99 exc BTW
€ 122,20 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
GLCSXMMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 77,99 exc BTW
€ 94,37 inc BTW
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
MASFP10GBLR
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 755,99 exc BTW
€ 914,75 inc BTW
MSA conform SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ER
SFP10GBERST
MSA conform SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ER

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 40 km |Levenslange garantie

€ 1.615,99 exc BTW
€ 1.955,35 inc BTW
Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4
QSFP40GLR4ST
Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 2.129,99 exc BTW
€ 2.577,29 inc BTW
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
MASFP10GBSR
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatibele SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 458,99 exc BTW
€ 555,38 inc BTW
LC SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers
SFPLCCAP10
LC SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers

Bescherm uw SFP/XFP/SFP+ modules tegen stof en vervuilende stoffen, door de duplex LC-connector af te sluiten als u deze niet gebruikt

€ 11,99 exc BTW
€ 14,51 inc BTW
MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4
QSFP40LR4ST
MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 1.863,99 exc BTW
€ 2.255,43 inc BTW
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
QSFP40GLR4S
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 1.996,99 exc BTW
€ 2.416,36 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 534,99 exc BTW
€ 647,34 inc BTW
Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4
QSFP40GSR4ST
Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4

40 Gbps | Multi Mode glasvezel | MPO | 150 m | levenslange garantie

€ 499,99 exc BTW
€ 604,99 inc BTW
MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4
QSFP40SR4ST
MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4

40 Gbps | Multi Mode glasvezel | MPO | 150 m | levenslange garantie

€ 432,99 exc BTW
€ 523,92 inc BTW
HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC
AJ717AST
HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC

8 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 458,99 exc BTW
€ 555,38 inc BTW
Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
SFP10GLRSST
Cisco SFP-10G-LR-S compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 582,99 exc BTW
€ 705,42 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
GLCSXMM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 652,99 exc BTW
€ 790,12 inc BTW
HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
JD094BST
HP JD094B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 605,99 exc BTW
€ 733,25 inc BTW
HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM
J9152AST
HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | levenslange garantie

€ 403,99 exc BTW
€ 488,83 inc BTW
Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-ER
SFP10GERST
Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-ER

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | levenslange garantie

€ 1.322,99 exc BTW
€ 1.600,82 inc BTW
MSA conform SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T
SFP10GBTST
MSA conform SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T

10 Gbps | koper | RJ45 | 30 m | Levenslange garantie

€ 565,99 exc BTW
€ 684,85 inc BTW
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-BX
SFP10GBBXDST
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-BX

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 613,99 exc BTW
€ 742,93 inc BTW
MSA conform SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-BX
SFP10GBBXUST
MSA conform SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-BX

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 613,99 exc BTW
€ 742,93 inc BTW
Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
EXSFP10GELRS
Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 723,99 exc BTW
€ 876,03 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 92,99 exc BTW
€ 112,52 inc BTW
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX
MASFP1GBTXST
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX

10/100/1000 Mbps| koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantie

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
MASFP1GBSXST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 75,99 exc BTW
€ 91,95 inc BTW
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-LRM
SFP10GBLRMST
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-LRM

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | Levenslange garantie

€ 349,99 exc BTW
€ 423,49 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 656,99 exc BTW
€ 794,96 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
SFP1GELXST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T
453154B21ST
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
HP AJ716B competibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC
AJ716BST
HP AJ716B competibel SFP+ Transceiver Module - 8GFC

8 Gbps| Multimode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 71,99 exc BTW
€ 87,11 inc BTW
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-ZR
SFP10GBZRST
MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-ZR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantie

€ 1.947,99 exc BTW
€ 2.357,07 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
JD119BST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 126,99 exc BTW
€ 153,66 inc BTW
Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
JD118BST
Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
Cisco SFP-10G-LRM compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM
SFP10GLRMST
Cisco SFP-10G-LRM compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LRM

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 200 m | levenslange garantie

€ 543,99 exc BTW
€ 658,23 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-LH
SFP100BLHST
MSA conform transceiver module - 100BASE-LH

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantie

€ 222,99 exc BTW
€ 269,82 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 km
MASFP1GBLX10
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX
SFPF1302C
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
3CSFP91ST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-LH
SFP1000LHST
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-LH

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

€ 91,99 exc BTW
€ 111,31 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
GLCEXSMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

€ 256,99 exc BTW
€ 310,96 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX
SFP100BBXUST
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
Gigabit glasvezel  1000Base-LX SFP ontvanger  module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
GLCLXSMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
EXSFP10GESRS
Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 321,99 exc BTW
€ 389,61 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-ZX
SFP100BZXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-ZX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenlange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX
SFP100BBXDST
MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel - MM LC - 550m
EXSFP1GESXST
Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 58,99 exc BTW
€ 71,38 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-EX
SFP100BEXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-EX

100 Mbps | Single Mode glasvezel| LC | 40 km | Levenslange garantie

€ 91,99 exc BTW
€ 111,31 inc BTW
Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-ZX
GLCZXSMRGDST
Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-ZX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 70 km | levenslange garantie

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW
MSA conform transceiver module - 1000BASE-TX
SFP1000TXST
MSA conform transceiver module - 1000BASE-TX

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-BX
SFP1000BXDST
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-BX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-BX
SFP1000BXUST
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-BX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
HP JD089B compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX
JD089BST
HP JD089B compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX

10/100/1000 Mbps | koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-EX
SFP1000EXST
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-EX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

€ 91,99 exc BTW
€ 111,31 inc BTW
SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers
SFPCAP10
SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers

Bescherm uw netwerk switches tegen stof en vervuilende stoffen, door de niet-gebruikte SFP-sleuven af te sluiten

€ 19,99 exc BTW
€ 24,19 inc BTW
MSA conform transceiver module - 1000BASE-ZX
SFP1000ZXST
MSA conform transceiver module - 1000BASE-ZX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantie

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
EXSFP1GELXST
Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

€ 64,99 exc BTW
€ 78,64 inc BTW
MSA conform transceiver module - 1000BASE-SX
SFP1000SXST
MSA conform transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 41,99 exc BTW
€ 50,81 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-FX
SFP100BFXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | Levenslange garantie

€ 49,99 exc BTW
€ 60,49 inc BTW
MSA conform transceiver module - 100BASE-LX
SFP100BLXST
MSA conform transceiver module - 100BASE-LX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-LX
SFP1000LXST
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

€ 65,99 exc BTW
€ 79,85 inc BTW
Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-T
EXSFP1GETST
Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-T

10/100/1000 Mbps | koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantie

€ 63,99 exc BTW
€ 77,43 inc BTW
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX
SFPSXMM
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel| LC | 550 m | TAA | Levenslange garantie

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRXST
Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 547,99 exc BTW
€ 663,07 inc BTW
MSA Compliant SFP+ transceiver module - 10GBASE-LR
SFP10GBLRST
MSA Compliant SFP+ transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

€ 224,99 exc BTW
€ 272,24 inc BTW
Toon alles