SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

85 Resultaten
Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRST
Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP+-modules op 10G glasvezelapparatuur

€ 435,99 exc BTW
€ 527,55 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Voeg RJ45 Ethernet-connectiviteit toe via koper met 1000 Mbit/s aan netwerkapparatuur met vrije SFP-slots

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
JD092BST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 404,99 exc BTW
€ 490,04 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
J9151AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze single-mode Mini-GBIC module

€ 674,99 exc BTW
€ 816,74 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks
GLCLHSM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

€ 725,99 exc BTW
€ 878,45 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via een single-mode glasvezelkabel met deze Mini-GBIC module

€ 589,99 exc BTW
€ 713,89 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
455883B21ST
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze multi-mode Mini-GBIC module

€ 429,99 exc BTW
€ 520,29 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-SR - MM LC - 300m
SFP10GBSRST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-SR - MM LC - 300m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 468,99 exc BTW
€ 567,48 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
J4859C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks

Vertrouw op maximale kostenbesparingen en betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen met dit bulkpakket single-mode/multimode Mini-GBIC modules

€ 942,99 exc BTW
€ 1.141,02 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10
GLCT10PKST
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met RJ45 Mini-GBIC modules

€ 797,99 exc BTW
€ 965,57 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

Zorg voor betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via multi-mode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 77,99 exc BTW
€ 94,37 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel
GLCTST
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel

Zorg voor betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRSST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 406,99 exc BTW
€ 492,46 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en netwerkprestatie met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

€ 797,99 exc BTW
€ 965,57 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

Voeg betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over een single-mode/multi-mode glasvezelkabel toe met deze Mini-GBIC module

€ 108,99 exc BTW
€ 131,88 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
GLCSXMMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 100,99 exc BTW
€ 122,20 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
J9150AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare en voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 433,99 exc BTW
€ 525,13 inc BTW
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km
QSFP40GLR4S
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km

Reken op betrouwbare en voordelige 40 gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel met deze QSFP+

€ 2.980,99 exc BTW
€ 3.607,00 inc BTW
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
QSFP40GLR4ST
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km

Reken op betrouwbare en voordelige 40 gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode glasvezel met deze QSFP+

€ 3.178,99 exc BTW
€ 3.846,58 inc BTW
8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC
AJ717AST
8 Gb Fibre Channel LW SFP+ - HP AJ717A compatibel - 10 km - SM LC

Voeg betrouwbare en voordelige 8 Gigabit Fibre Channel langegolf verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 975,99 exc BTW
€ 1.180,95 inc BTW
MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-SR4 - MM MPO - 150 m
QSFP40SR4ST
MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-SR4 - MM MPO - 150 m

Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze QSFP+ module

€ 645,99 exc BTW
€ 781,65 inc BTW
MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-LR4 - SM LC - 10 km
QSFP40LR4ST
MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-LR4 - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze QSFP+ module

€ 2.781,99 exc BTW
€ 3.366,21 inc BTW
40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m
QSFP40GSR4ST
40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m

Reken op betrouwbare en voordelige 40 gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel met deze QSFP+

€ 745,99 exc BTW
€ 902,65 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-ER - SM LC - 40 km
SFP10GBERST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-ER - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 1.615,99 exc BTW
€ 1.955,35 inc BTW
LC SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers
SFPLCCAP10
LC SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers

Bescherm uw SFP/XFP/SFP+ modules tegen stof en vervuilende stoffen, door de duplex LC-connector af te sluiten als u deze niet gebruikt

€ 11,99 exc BTW
€ 14,51 inc BTW
Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
453154B21ST
Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

€ 158,99 exc BTW
€ 192,38 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - HP J9152A compatibel - MM LC - 220 m
J9152AST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - HP J9152A compatibel - MM LC - 220 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 524,99 exc BTW
€ 635,24 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

Zorg voor betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen en maximale kostenbesparingen met dit bulkpakket multi-mode Mini-GBIC modules

€ 694,99 exc BTW
€ 840,94 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
GLCSXMM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met multimode Mini-GBIC modules

€ 652,99 exc BTW
€ 790,12 inc BTW
8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m
AJ716BST
8 Gb Fibre Channel SW B-series SFP+ - HP AJ716B compatibel - MM LC - 300m

Voeg betrouwbare en voordelige 8 Gigabit Fibre Channel kortegolf verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 152,99 exc BTW
€ 185,12 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-BX (Downstream) - SM LC - 10 km
SFP10GBBXDST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-BX (Downstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 1.075,99 exc BTW
€ 1.301,95 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-BX (Upstream) - SM LC - 10 km
SFP10GBBXUST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-BX (Upstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 1.075,99 exc BTW
€ 1.301,95 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-LRM - MM LC - 220 m
SFP10GBLRMST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-LRM - MM LC - 220 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 570,99 exc BTW
€ 690,90 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-ER compatibel - SM LC - 40 km
SFP10GERST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-ER compatibel - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 1.810,99 exc BTW
€ 2.191,30 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRSST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 582,99 exc BTW
€ 705,42 inc BTW
SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers
SFPCAP10
SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers

Bescherm uw netwerk switches tegen stof en vervuilende stoffen, door de niet-gebruikte SFP-sleuven af te sluiten

€ 19,99 exc BTW
€ 24,19 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

Zorg voor betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

€ 119,99 exc BTW
€ 145,19 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
GLCSXMMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 77,99 exc BTW
€ 94,37 inc BTW
10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module - Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel - SM LC - 10 km
EXSFP10GELRS
10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module - Juniper EX-SFP-10GE-LR compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 723,99 exc BTW
€ 876,03 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220m
SFP10GLRMST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatibel - MM LC - 220m

Reken op betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen over een multimode glasvezelkabel met deze Mini-GBIC module

€ 543,99 exc BTW
€ 658,23 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
JD119BST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
JD089BST
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe met deze SFP-module

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-LH - SM LC - 80 km
SFP100BLHST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-LH - SM LC - 80 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW
10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - HP JD094B compatibel - SM LC - 10 km
JD094BST
10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module - HP JD094B compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gb glasvezelverbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 786,99 exc BTW
€ 952,26 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-LR - SM LC - 10 km
SFP10GBLRST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-LR - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 532,99 exc BTW
€ 644,92 inc BTW
Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
JD118BST
Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC)
SFPF1302C
Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op 100Mbit-glasvezelapparatuur

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel - MM LC - 550m
EXSFP1GESXST
Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 86,99 exc BTW
€ 105,26 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-LH - SM LC - 40 km
SFP1000LHST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-LH - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 127,99 exc BTW
€ 154,87 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m
MASFP1GBTXST
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel - 100m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe met deze SFP-module

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW
MSA conform Gigabit koper RJ45 SFP ontvanger module - 1000Base-TX - 100m
SFP1000TXST
MSA conform Gigabit koper RJ45 SFP ontvanger module - 1000Base-TX - 100m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP-module

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-BX (Upstream) - SM LC - 10 km
SFP100BBXUST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-BX (Upstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
EXSFP1GELXST
Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-ZX - SM LC - 80 km
SFP100BZXST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-ZX - SM LC - 80 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 126,99 exc BTW
€ 153,66 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

Zorg voor betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen en maximale kostenbesparingen met dit bulkpakket RJ45 Mini-GBIC modules

€ 852,99 exc BTW
€ 1.032,12 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-BX (Downstream) - SM LC - 10 km
SFP100BBXDST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-BX (Downstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m
MASFP1GBSXST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 75,99 exc BTW
€ 91,95 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-EX - SM LC - 40 km
SFP100BEXST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-EX - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

€ 127,99 exc BTW
€ 154,87 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
SFP1GELXST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
SFPSXMM
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger - 1000Base-BX (Downstream) - SM LC - 10 km
SFP1000BXDST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger - 1000Base-BX (Downstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger - 1000Base-BX (Upstream) - SM LC - 10 km
SFP1000BXUST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger - 1000Base-BX (Upstream) - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m
EXSFP1GETST
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe met deze SFP-module

€ 94,99 exc BTW
€ 114,94 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-SX - MM LC - 550 m
SFP1000SXST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-SX - MM LC - 550 m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 57,99 exc BTW
€ 70,17 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRXST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 547,99 exc BTW
€ 663,07 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
GLCZXSMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
GLCEXSMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 256,99 exc BTW
€ 310,96 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-EX - SM LC - 40 km
SFP1000EXST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-EX - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 127,99 exc BTW
€ 154,87 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-LX - SM LC - 10 km
SFP1000LXST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-LX - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module - Juniper EX-SFP-10GE-SR - MM LC met DDM - 300 m
EXSFP10GESRS
10 Gb glasvezel SFP+ ontvanger module - Juniper EX-SFP-10GE-SR - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 480,99 exc BTW
€ 582,00 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m
3CSFP91ST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-ZX - SM LC - 80km
SFP1000ZXST
MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-ZX - SM LC - 80km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 148,99 exc BTW
€ 180,28 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-LX - SM LC - 10 km
SFP100BLXST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-LX - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW
Gigabit glasvezel  1000Base-LX SFP ontvanger  module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
GLCLXSMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m
MASFP10GBSR
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 458,99 exc BTW
€ 555,38 inc BTW
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-FX - MM LC - 2 km
SFP100BFXST
MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-FX - MM LC - 2 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel, met deze SFP module

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 km
MASFP1GBLX10
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km
MASFP10GBLR
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 755,99 exc BTW
€ 914,75 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module - 10GBase-T - TAA conform - 30 m
SFP10GBTST
MSA conform 10 Gigabit koper RJ45 SFP+ ontvanger module - 10GBase-T - TAA conform - 30 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over koper toe, met deze SFP+ module

€ 1.027,99 exc BTW
€ 1.243,87 inc BTW
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-ZR - SM LC - 80 km
SFP10GBZRST
MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - 10GBase-ZR - SM LC - 80 km

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP+ module

€ 2.906,99 exc BTW
€ 3.517,46 inc BTW
Toon alles