StarTech.com

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

Productcode: SFPG1320C

  • Voldoet aan de SFP Multi Source Agreements (MSA) specificaties
  • Overdrachtsnelheden tot 1,25 Gbit/s
  • LC-glasvezelaansluiting
Bekijk meer
  • Volledig hot-pluggable
  • Compatibel met Cisco-apperatuur
€ 126,99 EUR exc BTW
€ 153,66 EUR inc BTW

Overzicht

De SFPG1320C Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 20 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een single mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP/Mini-GBIC-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 1310 nm single mode SFP-module is compatibel met Cisco-apparatuur.

Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische assistentie.

StarTech.com Voordeel

  • Vervanging van defecte of beschadigde SFP's/Mini GBIC's in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur
  • Deze module is uitgerust met een standaard single-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 20 km afstand

Toepassingen

Vervanging van defecte of beschadigde SFP's in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur

Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LH
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 20 km (12.4 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 2.722.277 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 10 mm [0.4 in]
Lengte product 60 mm [2.4 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1,25 Gbit/s Single-Mode LC SFP

Certificaties

Verwante producten

Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
SFPSXMM
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC)
SFPF1302C
Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 2 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op 100Mbit-glasvezelapparatuur

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW

Accessoires