StarTech.com

Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

Productcode: SFPC1110

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-GE-T
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gebruikt een voordelig bekabeling alternatief voor glasvezelinstallaties
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 83,99 EUR exc BTW
€ 101,63 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
DDM Nee
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Vermogensopname < 1.3 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Verpakkingsinformatie
Package Height 33 mm [1.3 in]
Package Length 11.6 cm [4.6 in]
Package Width 92 mm [3.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 55 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10/100/1000 Mbit/s RJ45 SFP
Breedte product 13 mm [0.5 in]
Gewicht product 46 g [1.6 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 70 mm [2.8 in]

Certificaties

Verwante producten

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX
SFPSXMM
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel| LC | 550 m | TAA | Levenslange garantie

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW

Accessoires