StarTech.com

Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

Productcode: SFP10GSRST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 261,99 EUR exc BTW
€ 317,01 EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 11,1 Gbps
MTBF 1.967.709 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel SFP+ poort
Voeding
Vermogensopname > 1.2 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Verpakkingsinformatie
Package Height 16 mm [0.6 in]
Package Length 47 mm [1.9 in]
Package Width 58 mm [2.3 in]
Verzendgewicht (verpakt) 51 g [1.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10 Gbps multi-mode LC SFP+ module
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 22 g [0.8 oz]
Hoogte product 1 cm [0.4 in]
Lengte product 60 mm [2.4 in]

Certificaties

Verwante producten

SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 126,99 exc BTW
€ 153,66 inc BTW
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX
SFPF1302C
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | levenslange garantie

€ 69,99 exc BTW
€ 84,69 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW

Accessoires