StarTech.com

Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

Productcode: GLCZXSMRGDST

  • Biedt betrouwbare gigabit Ethernetverbindingen voor 1000Base-ZX conforme netwerken
  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan Cisco GLC-ZX-SM-RGD
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM)
  • 1550 nm optische golflengte
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (maximumafstand 70 km)
  • LC-glasvezelaansluiting
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 1,25 Gbps
  • Hot-pluggable
€ 308,99 EUR exc BTW
€ 373,88 EUR inc BTW

Overzicht

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

Deze 1000Base-ZX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 70 km. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze single-mode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze SM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco GLC-ZX-SM-RGD transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt single-mode glasvezelkabel met een maximumafstand van 70 km en maximale dataoverdrachtsnelheden tot 1,25 Gbps. Deze GbE glasvezel SFP ondersteunt ook Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM).

U kunt vertrouwen op GLCZXSMRGDST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP's in MSA conform- of Cisco -apparatuur

Ideaal voor gebruik in netwerkapparaten met meerdere SFP-sleuven

Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-ZX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1550nm
Max. overdrachtsafstand 70 km (43.5 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 1,536,764 hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 16 g [0.6 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 48 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
GLCSXMMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 77,99 exc BTW
€ 94,37 inc BTW
Gigabit glasvezel  1000Base-LX SFP ontvanger  module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
GLCLXSMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
GLCSXMMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 100,99 exc BTW
€ 122,20 inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
GLCEXSMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 256,99 exc BTW
€ 310,96 inc BTW
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

Voeg betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over een single-mode/multi-mode glasvezelkabel toe met deze Mini-GBIC module

€ 108,99 exc BTW
€ 131,88 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW
SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 126,99 exc BTW
€ 153,66 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.