StarTech.com

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

Productcode: J8177CST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP J8177C
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gebruikt een voordelig bekabeling alternatief voor glasvezelinstallaties
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 83,99 EUR exc BTW
€ 101,63 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Voeding
Vermogensopname < 1.3 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 25 g [0.9 oz]
Hoogte product 1.4 cm [0.6 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 34 mm [1.3 in]
Package Length 92 mm [3.6 in]
Package Width 11.8 cm [4.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 53 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 656,99 exc BTW
€ 794,96 inc BTW
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T
453154B21ST
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 534,99 exc BTW
€ 647,34 inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX
J4859CST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks
J4859C10PKST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 726,99 exc BTW
€ 879,66 inc BTW
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR
JD092BST
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

€ 267,99 exc BTW
€ 324,27 inc BTW
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR
455883B21ST
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | TAA | levenslange garantie

€ 201,99 exc BTW
€ 244,41 inc BTW
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
J9151AST
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW

Accessoires