Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

Productcode: J8177CST

Zorg voor betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare RJ45 Ethernet-aansluitingen voor 1000Base-T netwerken

  • 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan J8177C

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Ook verkrijgbaar in een set van 10 (J8177C10PKST) voor maximale kostenbesparingen

  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • RJ45 koperen interface

  • Maximumafstand 100 m

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid 1000 Mbps

  • Ondersteunt autonegotiation

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

DISCBE CPBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 119,99 EUR exc BTW
€ 145,19 inc BTW

ID: J8177CST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J8177C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

De RJ45 1000Base-T SFP biedt gigabit connectiviteit over een afstand tot 100 m. Deze SFP transceiver biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van een koperen Ethernetpoort van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie. Voor grootschalige toepassingen en maximale kostenbesparingen is deze RJ45 koperen SFP ook verkrijgbaar in een set van 10: J8177C10PKST.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze gigabit RJ45 SFP wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezel netwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken

Deze gigabit koperen SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP J8177C SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze SFP biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij biedt een veelzijdige en comfortabele oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit Ethernet-netwerkapparaten met een of meerdere poorten.

Ideaal voor gebruik in HP-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt autonegotiation, een maximale afstand van 100 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1000 Mbps.

U kunt vertrouwen op J8177CST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.  

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Geschikt voor Mini-GBIC glasvezel (MM of SM) en koperen (RJ45) sleuven (NIC's, glasvezel-mediaconverters)
  • Geschikt voor serverruimtes en datacenters ter overbrugging van zeer lange afstanden zonder vrees van EM-interferentie, en voorziet in een hoge bandbreedte en lage latentie verbinding tussen backbone apparaten (zoals switches en routers)
  • Biedt de poortflexibiliteit om aan uw in de loop der tijd veranderende behoeften te voldoen, van koper naar glasvezel
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 16 g [0.6 oz]
Hoogte product 14 mm [0.6 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Certificaties
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

Zorg voor betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen en maximale kostenbesparingen met dit bulkpakket RJ45 Mini-GBIC modules

€ 852,99 exc BTW
€ 1.032,12 inc BTW

Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
453154B21ST

Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

€ 158,99 exc BTW
€ 192,38 inc BTW

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

Zorg voor betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen en maximale kostenbesparingen met dit bulkpakket multi-mode Mini-GBIC modules

€ 694,99 exc BTW
€ 840,94 inc BTW

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 106,99 exc BTW
€ 129,46 inc BTW

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
J4859C10PKST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks

Vertrouw op maximale kostenbesparingen en betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen met dit bulkpakket single-mode/multimode Mini-GBIC modules

€ 942,99 exc BTW
€ 1.141,02 inc BTW

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
JD092BST

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 404,99 exc BTW
€ 490,04 inc BTW

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
J9150AST

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare en voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 433,99 exc BTW
€ 525,13 inc BTW

10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
455883B21ST

10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze multi-mode Mini-GBIC module

€ 429,99 exc BTW
€ 520,29 inc BTW

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
J9151AST

10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze single-mode Mini-GBIC module

€ 674,99 exc BTW
€ 816,74 inc BTW

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

Zorg voor betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via multi-mode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 77,99 exc BTW
€ 94,37 inc BTW

Cat6-kabels (1)

Snagless Cat6 Patch Cable (UTP) - Blue
N6PATCH100BL

Cat6 Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 100 ft, Blue

Make Power-over-Ethernet-capable Gigabit network connections

€ 29,99 exc BTW
€ 36,29 inc BTW

Netwerkadapters (1)

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW

Ethernet-switches (3)

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

€ 243,99 exc BTW
€ 295,23 inc BTW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101GP2SFW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

€ 626,99 exc BTW
€ 758,66 inc BTW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101G2SFPW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 en 2 glasvezelverbindingen, met ondersteuning van intelligent Layer 2 management

€ 482,99 exc BTW
€ 584,42 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.