StarTech.com

Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: GLCLHSMDST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SMD
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 69,99 EUR exc BTW
€ 84,69 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX/LH
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single Mode / Multi Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 200.000 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 32 mm [1.3 in]
Package Length 11.8 cm [4.6 in]
Package Width 92 mm [3.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 0.8 cm [0.3 in]
Lengte product 58 mm [2.3 in]

Certificaties

Verwante producten

Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Cisco GLC-LH-SMD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multimode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 797,99 exc BTW
€ 965,57 inc BTW
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH
SFPGLCLHSMST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH

1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 73,99 exc BTW
€ 89,53 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
GLCSXMM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 652,99 exc BTW
€ 790,12 inc BTW
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks
GLCLHSM10PST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 725,99 exc BTW
€ 878,45 inc BTW

Accessoires