StarTech.com

Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

Voeg betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over een single-mode/multi-mode glasvezelkabel toe met deze Mini-GBIC module

Productcode: GLCLHSMDST

  • Biedt betrouwbare gigabit Ethernet verbindingen voor 1000Base-LX/LH conform netwerken
  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan GLC-LH-SMD
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • 1310 nm optische golflengte
  • Ondersteunt single-mode (maximumafstand 10 km) en multimode (maximumafstand 550 m)
  • LC-glasvezelaansluiting
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 1,25 Gbps
  • Hot-pluggable
€ 108,99 EUR exc BTW
€ 131,88 EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

De SFP biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 1000Base-LX/LH netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze single-mode/multimode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze SM/MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormenen is 100% Cisco-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco GLC-LH-SMD SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat de SFP naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de SFP kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring en zowel single-mode (met een maximumafstand van 10 km) en multimode (met een maximumafstand van 550 m). De maximale dataoverdrachtsnelheid is 1,25 Gbps.

U kunt vertrouwen op GLCLHSMDST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP's in MSA conform- of Cisco -apparatuur

Ideaal voor gebruik in netwerkapparaten met meerdere SFP-sleuven

Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX/LH
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single Mode / Multi Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 200.000 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 8 mm [0.3 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en netwerkprestatie met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

€ 797,99 exc BTW
€ 965,57 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks
GLCSXMM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met multimode Mini-GBIC modules

€ 652,99 exc BTW
€ 790,12 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks
GLCLHSM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

€ 725,99 exc BTW
€ 878,45 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.