StarTech.com

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: J4858C10PKST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP J4858C
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 534,99 EUR exc BTW
€ 647,34 EUR inc BTW

Overzicht

De J4858C10PKST is een pakket met tien van onze HP J4858C compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 550 m 
  • MTBF: 3.381.761 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP's in MSA-conforme of HP-apparatuur

Voeg uw tranceivers toe of vervang ze

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.381.761 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12.5 mm [0.5 in]
Gewicht product 16 g [0.6 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 215 g [7.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers

Certificaties

Verwante producten

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 81,99 exc BTW
€ 99,21 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
J4859C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks

Vertrouw op maximale kostenbesparingen en betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen met dit bulkpakket single-mode/multimode Mini-GBIC modules

€ 726,99 exc BTW
€ 879,66 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
JD092BST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

€ 334,99 exc BTW
€ 405,34 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
455883B21ST
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze multi-mode Mini-GBIC module

€ 201,99 exc BTW
€ 244,41 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
J9151AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze single-mode Mini-GBIC module

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 92,99 exc BTW
€ 112,52 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 656,99 exc BTW
€ 794,96 inc BTW
Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
453154B21ST
Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW

Accessoires