StarTech.com

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

Productcode: J8177C10PKST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP J8177C
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gebruikt een voordelig bekabeling alternatief voor glasvezelinstallaties
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 656,99 EUR exc BTW
€ 794,96 EUR inc BTW

Overzicht

De J8177C10PKST is een pakket met tien van onze HP J8177C compatibele koperen transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m. 

Technische specificaties: 

  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps 
  • Type: Koper 
  • Verbindingstype: RJ45 connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 100 m 
  • MTBF: 4.655.371 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee 

Deze SFP koperen module is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP modules in HP switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Voeding
Vermogensopname < 1.3 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13 mm [0.5 in]
Gewicht product 220 g [7.8 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 67 mm [2.6 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 279 g [9.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers

Certificaties

Verwante producten

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 92,99 exc BTW
€ 112,52 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 534,99 exc BTW
€ 647,34 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 81,99 exc BTW
€ 99,21 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
J4859C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks

Vertrouw op maximale kostenbesparingen en betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen met dit bulkpakket single-mode/multimode Mini-GBIC modules

€ 726,99 exc BTW
€ 879,66 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
JD092BST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

€ 334,99 exc BTW
€ 405,34 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
J9151AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze single-mode Mini-GBIC module

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 92,99 exc BTW
€ 112,52 inc BTW
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T
453154B21ST
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW

Accessoires