StarTech.com

1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: SMFIBLCSC1

  • OS1 (9/125)
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • Aangegoten connectors
€ 19,99 EUR exc BTW
€ 24,19 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 9/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OS1
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel SC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Kabellengte 1 m [3.3 ft]
Kleur Geel
Lengte product 1 m [3.3 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 21.1 cm [8.3 in]
Package Length 19.9 cm [7.8 in]
Package Width 5.8 mm [0.2 in]
Verzendgewicht (verpakt) 0 kg [0.1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Certificaties