StarTech.com

Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

Productcode: ET91000SFP2C

  • Mediaconverterkaartmodule ontworpen voor installatie op het ETCHS2U rekgemonteerde chassis
  • Open SFP-sleuf ondersteunt MSA-geschikte single mode/multimode gigabit SFP's op verschillende afstanden
  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames
Bekijk meer
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
  • Ondersteuing voor Jumbo Frames
163,99 € EUR exc BTW
198,43 € EUR inc BTW

Overzicht

De ET91000SFP2C open SFP glasvezel mediaconverterkaartmodule verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.

Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezelruggegraat op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte gigabit SFP te kiezen die het best bij uw glasvezelverbindingsmodus (single mode/multimode) en afstandseisen past (zie ons volledige assortimentgigabit transceivers voor compatibele oplossingen).

Deze gigabit mediaconverter is ontworpen voor toepassingen die meerdere, op chassis werkende mediaconverters vereisen. De mediaconverter heeft de vorm van een kaartmodule die eenvoudig in het 20-sleufs, 2U rekgemonteerde chassis (ETCHS2U) kan worden geïnstalleerd. Voor standalone gebruik kan deze gigabit mediaconverter ook worden aangeschaft als een standaard open SFP-mediaconverter (ET91000SFP2).

De glasvezel-naar-ethernetconverter biedt een eenvoudige plug & play-oplossing, terwijl ondersteuning voor full-duplexgebruik en Jumbo Frame-ondersteuning voor een efficiënt netwerkgebruik zorgen.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Installeer de SFP van uw keuze met de open SFP-sleuf
  • Monteer eenvoudig een volledig rekgemonteerd chassis van mediaconverters met het kaartmodule-ontwerp
  • Garandeer maximale beschikbare tijd met doorschakeling van linkverlies en statuscontrole op afstand

Toepassingen

Monteer meerdere mediaconverterkaarten in een rekgemonteerd chassis

Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel

Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt

Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde verbindingen waarvoor EMI niet genoeg is

Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor

Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Chipsetcode Marvell - 88E1111
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-LX
IEEE 802.3z 1000BASE-SX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 65, 000 Hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
1 - SFP-sleuf Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Niet meegeleverd (niet vereist voor standaardapplicaties)
Ingangsspanning 12 DC
Ingangsstroom 1 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Vermogensopname < 8W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 74 mm [2.9 in]
Gewicht product 110 g [3.9 oz]
Hoogte product 21 mm [0.8 in]
Lengte product 142 mm [5.6 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 184 g [6.5 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Handleiding

Certificaties

Verwante producten

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

205,99 € exc BTW
249,25 € inc BTW
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

203,99 € exc BTW
246,83 € inc BTW
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
ET91000SM402
Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode SC glasvezel

639,99 € exc BTW
774,39 € inc BTW
10/100 Mbps Ethernet Single Mode WDM Fiber Media Converter Kit (SC)
ET90110WDM2
10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

489,99 € exc BTW
592,89 € inc BTW
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

251,99 € exc BTW
304,91 € inc BTW

Accessoires