Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.
1 tot 10 van totaal 35 Resultaten
Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk - behuizing - 4 poorts open SFP+
BNDTB410GSFP
Thunderbolt 3 naar 10GbE glasvezel netwerk - behuizing - 4 poorts open SFP+

Met deze Thunderbolt 3-netwerkadapter kunt u uw Thunderbolt 3-geschikt apparaat met een 10GbE netwerk verbinden via een PCIe-uitbreidingschassis

1 007,99 € exc BTW
1 219,67 € inc BTW
Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart - PCI Express - Intel chip
PEX40GQSFDPI
Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart - PCI Express - Intel chip

Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiver

674,99 € exc BTW
816,74 € inc BTW
2 poorts PCIe 10GBase-T / NBASE-T ethernet netwerkkaart - met Intel X550 Chip
ST10GPEXNDPI
2 poorts PCIe 10GBase-T / NBASE-T ethernet netwerkkaart - met Intel X550 Chip

Voeg twee Ethernetpoorten toe aan een server of werkstation via één PCI Express sleuf, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps

491,99 € exc BTW
595,31 € inc BTW
4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
PEX10GSFP4I
4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

596,99 € exc BTW
722,36 € inc BTW
1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip
ST10000SPEXI
1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip

Upgrade uw server of werkstation naar 10G netwerken over koperen kabels, door toevoeging van een 10GBase-T / NBASE-T™ RJ45 poort

424,99 € exc BTW
514,24 € inc BTW
1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M
PEX10000SRI
1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M

Krijg snelle connectiviteit via multi-mode glasvezel, door het upgraden van uw server of werkstation met een 10GBase-SR poort

556,99 € exc BTW
673,96 € inc BTW
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

347,99 € exc BTW
421,07 € inc BTW
1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
ST10GSPEXNB
1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart

Voeg een Ethernetpoort toe aan een server of werkstation, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps

258,99 € exc BTW
313,38 € inc BTW
4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart - Quad Port PCIe Gigabit NIC
ST1000SPEX43
4-Poort PCI Express gigabit netwerk adapter kaart - Quad Port PCIe Gigabit NIC

Voeg vier gigabit Ethernet-poorten toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

218,99 € exc BTW
264,98 € inc BTW
2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip
ST20000SPEXI
2-Poorts PCI Express 10GBase-T Ethernet netwerkkaart- met Intel X540 Chip

Voeg twee 10 gigabit Ethernetpoorten (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

506,99 € exc BTW
613,46 € inc BTW