Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.
11 tot 20 van totaal 35 Resultaten
4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart -  PCI Express - Intel 1350 NIC
ST4000SPEXI
4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1350 NIC

Voeg vier gigabit Ethernetpoorten toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

362,99 € exc BTW
439,22 € inc BTW
4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart - PSE / PoE PCI Express NIC
ST4000PEXPSE
4-poorts gigabit Power over Ethernet PCIe-netwerkkaart - PSE / PoE PCI Express NIC

Voeg 4 gigabit Power over Ethernet-poorten toe aan een PCI Express-computer

353,99 € exc BTW
428,33 € inc BTW
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

347,99 € exc BTW
421,07 € inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW
4-poort PCI Express Gigabit Ethernet Netwerkkaart Adapter
ST1000SPEX42
4-poort PCI Express Gigabit Ethernet Netwerkkaart Adapter

Voeg vier Gigabit-netwerkaansluitingen toe aan een desktop-PC of server via een beschikbare PCI-Express x4 slot

299,99 € exc BTW
362,99 € inc BTW
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC
ST10000SPEX
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC

Voeg een 10 gigabit Ethernet-poort (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

298,99 € exc BTW
361,78 € inc BTW
1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart
ST5GPEXNB
1 poorts PCIe 4 speed 5GBASE-T/NBASE T Ethernet netwerkkaart

Voeg een Ethernet-poort toe aan een pc client, server of werkstation met ondersteuning van vier netwerksnelheden 5G/2,5G/1G/100Mbps

268,99 € exc BTW
325,48 € inc BTW
1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
ST10GSPEXNB
1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart

Voeg een Ethernetpoort toe aan een server of werkstation, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps

258,99 € exc BTW
313,38 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW