Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.
6 Resultaten
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW
1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M
PEX10000SRI
1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M

Krijg snelle connectiviteit via multi-mode glasvezel, door het upgraden van uw server of werkstation met een 10GBase-SR poort

556,99 € exc BTW
673,96 € inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

207,99 € exc BTW
251,67 € inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

462,99 € exc BTW
560,22 € inc BTW