StarTech.com

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

Productcode: PEX1000MMSC2

  • Maximale glasvezellengte van 550 m
  • Ondersteunt Full/Half-duplex Auto-Negotiation
  • Inclusief low-profile/halfhoge installatiesteun
Bekijk meer
  • Voldoet aan IEEE802.3z 1000Base-SX, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control
  • Ondersteunt RFC 1157 SNMP v1 voor beheer op afstand
  • Ondersteuing voor Jumbo Frames
  • Ondersteunt PCI Message Signaled Interrupt (MSI)
  • Preboot Execution Environment (PXE) 2.1
  • Ondersteunt Wake-on-LAN en Remote Wake-up
  • Advanced Configuration Power Management Interface (ACPI) 2.0
226,99 € EUR exc BTW
274,66 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Realtek - RTL8168E
Marvell - 88E1111B1
Industriestandaarden IEEE802.3z 1000BASE-SX, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control, RFC 1157 SNMP v1
Interface Glasvezel Ethernet
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Buffergrootte 48 KB
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Full duplex ondersteuning Ja
Maximale overdrachtsnelheid 2000 Mbps (2 Gbps) - full-duplex
MTBF 361.978 uur
Connector(en)
Externe poorten 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x1 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Mac OS X® 10.5 tot 10.9
Linux 2.4.x tot 4.11.x Alleen LTS-versies
Microsoft Hyper-V®
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Niet compatibel met 10/100 Mbps
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Verbinding (groen)
1 - Activiteit (geel)
Voeding
Vermogensopname 3.2W Max
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 45°C (32°F to 113°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 70°C (-4°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18 mm [0.7 in]
Gewicht product 66 g [2.3 oz]
Hoogte product 11.8 cm [4.6 in]
Lengte product 12 cm [4.7 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 49 mm [1.9 in]
Package Length 21.8 cm [8.6 in]
Package Width 17.1 cm [6.7 in]
Verzendgewicht (verpakt) 208 g [7.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1-poorts PCI Express gigabit glasvezelnetwerkkaart
1 - Low-profile bracket
1 - Driver-CD
1 - Handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Mac OS X® 10.5 tot 10.9
Linux 2.4.x tot 4.11.x Alleen LTS-versies
Microsoft Hyper-V®

Certificaties

Verwante producten

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

207,99 € exc BTW
251,67 € inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW