Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-LR-S compatibel - SM LC - 10 km

Productcode: SFP10GLRSST

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP+ module

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare 10 gigabit Ethernet-verbindingen voor 10GBase-LR conform netwerken

  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR-S SFP+

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

  • 1310 nm optische golflengte

  • Single-mode met een maximumafstand tot 10 km en LC-glasvezelconnector

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 10 Gbps

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL ACENL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
582,99 € EUR exc BTW
705,42 € inc BTW

ID: SFP10GLRSST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 10 km. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken

Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR-S SFP+ transceiver. De StarTech.com SFP+ transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM), een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.

U kunt vertrouwen op SFP10GLRSST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in MSA- of Cisco-compatibel apparatuur
  • Ideaal voor gebruik in netwerkapparatuur met meerdere SFP+ sleuven
  • Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
MTBF 2,104,865 hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel SFP+ poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 22 g [0.8 oz]
Hoogte product 12.6 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Certificaties

Netwerkadapters (3)

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

462,99 € exc BTW
560,22 € inc BTW

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

347,99 € exc BTW
421,07 € inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd
ET10GSFP

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd

Converteer en verleng een koperen (10 Gbase-T) highspeed-verbinding via glasvezel (10GBASE-R) met de door uw gewenste 10 Gbe SFP+ transceiver

2 156,99 € exc BTW
2 609,96 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.