Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m

Productcode: 3CSFP91ST

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen voor 1000Base-SX conform netwerken

  • 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan HP 3CSFP91

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

  • 850 nm optische golflengte

  • Ondersteunt multi-mode (maximumafstand 550 m)

  • LC-glasvezelaansluiting

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 1,25 Gbps

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL ACENL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
69,99 € EUR exc BTW
84,69 € inc BTW

ID: 3CSFP91ST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze gigabit glasvezel is HP® compatibel en door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in HP-switches en -routers die de HP 3CSFP91-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. 

Deze 1000Base-SX SFP biedt gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 550 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze multi-mode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken

De MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP 3CSFP91-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Deze transceiver vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt multi-mode glasvezelkabel met een maximumafstand van 550 m en maximale dataoverdrachtsnelheden tot 1,25 Gbps. Deze GbE glasvezel SFP ondersteunt ook Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM).

U kunt vertrouwen op 3CSFP91ST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Vervang defecte of beschadigde SFP's in MSA-conforme of HP-apparatuur
  • Ideaal voor gebruik in netwerkapparaten met meerdere SFP-sleuven
  • Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3,381,761 hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Certificaties
Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m
JD118BST

Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP JD118B compatibel - MM LC - 550m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

90,99 € exc BTW
110,10 € inc BTW

Netwerkadapters (1)

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

226,99 € exc BTW
274,66 € inc BTW

Ethernet-switches (3)

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

243,99 € exc BTW
295,23 € inc BTW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101GP2SFW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

626,99 € exc BTW
758,66 € inc BTW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101G2SFPW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 en 2 glasvezelverbindingen, met ondersteuning van intelligent Layer 2 management

482,99 € exc BTW
584,42 € inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (5)

Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
50FIBLCLC1

Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW

2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC2

2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC3

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

15,99 € exc BTW
19,35 € inc BTW

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC5

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

18,99 € exc BTW
22,98 € inc BTW

10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC10

10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

22,99 € exc BTW
27,82 € inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.