StarTech.com

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: GLCSXMMDST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-SX-MMD
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
77,99 € EUR exc BTW
94,37 € EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Overzicht

De GLCSXMMDST is een Cisco GLC-SX-MMD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 550 m 
  • MTBF: 3.381.761 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervangen van defecte of beschadigde SFP modules in Cisco switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.381.761 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 46 g [1.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Accessoires