StarTech.com

Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-ZX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 70 km | levenslange garantie

Productcode: GLCZXSMRGDST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-ZX-SM-RGD
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
308,99 € EUR exc BTW
373,88 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-ZX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1550nm
Max. overdrachtsafstand 70 km (43.5 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 1.536.764 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 32 mm [1.3 in]
Package Length 11.9 cm [4.7 in]
Package Width 92 mm [3.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 48 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 16 g [0.6 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]

Certificaties

Verwante producten

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m
GLCSXMMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MMD compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

77,99 € exc BTW
94,37 € inc BTW
Gigabit glasvezel  1000Base-LX SFP ontvanger  module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km
GLCLXSMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

106,99 € exc BTW
129,46 € inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
GLCSXMMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

79,99 € exc BTW
96,79 € inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km
GLCEXSMDST
Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

256,99 € exc BTW
310,96 € inc BTW
Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantie

69,99 € exc BTW
84,69 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH
SFPGLCLHSMST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH

1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

73,99 € exc BTW
89,53 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

70,99 € exc BTW
85,90 € inc BTW
SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

126,99 € exc BTW
153,66 € inc BTW

Accessoires