StarTech.com

Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

Productcode: SFP1GELXST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Juniper SFP-1GE-LX
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
90,99 € EUR exc BTW
110,10 € EUR inc BTW

Overzicht

De SFP1GELXST is een Juniper SFP-1GE-LX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 1310 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Single-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km 
  • MTBF: 3.092.408 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervangen van defecte of beschadigde SFP modules in Cisco switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Juniper
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.092.408 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA of Juniper Networks conforme SFP poort
Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 19 g [0.7 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 49 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km
EXSFP1GELXST
Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

64,99 € exc BTW
78,64 € inc BTW

Accessoires