StarTech.com

HP JD089B compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX

10/100/1000 Mbps | koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantie

Productcode: JD089BST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP JD089B
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gebruikt een voordelig bekabeling alternatief voor glasvezelinstallaties
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
54,99 € EUR exc BTW
66,54 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3i 10BASE-T
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Voeding
Vermogensopname < 1.3 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 25 g [0.9 oz]
Hoogte product 1.4 cm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Package Height 35 mm [1.4 in]
Package Length 93 mm [3.7 in]
Package Width 11.9 cm [4.7 in]
Verzendgewicht (verpakt) 54 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

656,99 € exc BTW
794,96 € inc BTW
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T
453154B21ST
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

534,99 € exc BTW
647,34 € inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX
J4859CST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

59,99 € exc BTW
72,59 € inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks
J4859C10PKST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

726,99 € exc BTW
879,66 € inc BTW
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR
JD092BST
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

311,99 € exc BTW
377,51 € inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

267,99 € exc BTW
324,27 € inc BTW
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR
455883B21ST
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | TAA | levenslange garantie

201,99 € exc BTW
244,41 € inc BTW
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
J9151AST
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

519,99 € exc BTW
629,19 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

59,99 € exc BTW
72,59 € inc BTW

Accessoires