StarTech.com
Toekomstig

StarTech.com HP 747698-B21 compatibel QSFP module - 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver - 400 m (747698-B21-ST)

40 Gbps | multimode | MPO | 400 m | levenslange garantie

Productcode: 747698-B21-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP 747698-B21
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
305,99 € EUR exc BTW
370,25 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP®
Prestaties
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 40.00 Gbps
Fysieke eigenschappen
Breedte product 122.000
Gewicht product 37.500
Hoogte product 8.500
Lengte product 1.9 cm [0.7 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 35.000
Package Length 205.000
Package Width 120.000
Verzendgewicht (verpakt) 60.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ Transceiver

Certificaties