StarTech.com
Toekomstig

StarTech.com HP JD093A compatibel SFP+ module - 10GBase-LRM glasvezel optische transceiver - 200 m (JD093A-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 200 m | levenslange garantie

Productcode: JD093A-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP JD093A
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
206,99 € EUR exc BTW
250,46 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP®
Prestaties
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Vermogensopname < 1W
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 21.000
Hoogte product 13.700
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ transceiver module

Certificaties