StarTech.com
Toekomstig

Palo Alto Networks PLUS-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBase-SR

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: PLUS-SR-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Palo Alto Networks PLUS-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
65,99 € EUR exc BTW
79,85 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Palo Alto Networks®
Prestaties
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
Vermogensopname < 1.3W
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 20.000
Hoogte product 13.700
Lengte product 13.900
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ transceiver module
Glasvezelmodus Full-Duplex

Certificaties