StarTech.com

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR compatibel SFP+ module - 10GBase-ZR glasvezel optische transceiver - 80 km (SFP-10G-ZR-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 150 m | levenslange garantie

Productcode: SFP10GUSREMS

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-USR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
196,99 € EUR exc BTW
238,36 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Dell EMC™
Prestaties
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 150 m (492 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
Vermogensopname < 1W
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 30.000
Hoogte product 12.600
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ Transceiver

Certificaties