StarTech.com
Toekomstig

StarTech.com SFP transceiver - enkele modus connector - stroomopwaarts - Juniper SFP-FE20KT13R15 compatibel (SFPFE20KT3R5)

1 Gbps | enkele modus | LC | 80 km | levenslange garantie

Productcode: SFP1GZXEMCST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-1G-ZC
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
220,99 € EUR exc BTW
267,40 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Dell EMC™
Prestaties
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 1550nm
1550nm
Max. overdrachtsafstand 80 km (49.7 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 30.000
Hoogte product 12.600
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP Transceiver

Certificaties