StarTech.com

StarTech.com Citrix SFP-TX compatibel SFP+ module - 10/100/1000Base-TX koper optische transceiver - 100 m (SFP-TX-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: SFPP10GESRST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Juniper SFPP-10GE-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
196,99 € EUR exc BTW
238,36 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Juniper®
Prestaties
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
Vermogensopname < 1.3W
Connector(en)
Connector A 1 - SFP-sleuf Stekker Output
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk Output
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 72 g [2.5 oz]
Hoogte product 1.2 cm [0.5 in]
Lengte product 65 mm [2.6 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 15 mm [0.6 in]
Package Length 230 mm [9.1 in]
Package Width 207 mm [8.1 in]
Verzendgewicht (verpakt) 80 g [2.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ Transceiver

Certificaties