SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

11 tot 20 van totaal 87 Resultaten
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

70,99 € exc BTW
85,90 € inc BTW
Cisco compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T
Nieuw
SFP10GBTCST
Cisco compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T

10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantie

1 059,99 € exc BTW
1 282,59 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

90,99 € exc BTW
110,10 € inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10
GLCT10PKST
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

797,99 € exc BTW
965,57 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks
J4859C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks

Vertrouw op maximale kostenbesparingen en betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen met dit bulkpakket single-mode/multimode Mini-GBIC modules

726,99 € exc BTW
879,66 € inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
455883B21ST
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze multi-mode Mini-GBIC module

201,99 € exc BTW
244,41 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en netwerkprestatie met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

797,99 € exc BTW
965,57 € inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

334,99 € exc BTW
405,34 € inc BTW
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

Voeg betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over een single-mode/multi-mode glasvezelkabel toe met deze Mini-GBIC module

108,99 € exc BTW
131,88 € inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
GLCSXMMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

100,99 € exc BTW
122,20 € inc BTW