SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

11 tot 20 van totaal 85 Resultaten
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

70,99 € exc BTW
85,90 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

106,99 € exc BTW
129,46 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks
GLCLHSMD10ST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en netwerkprestatie met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

797,99 € exc BTW
965,57 € inc BTW
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m
GLCLHSMDST
Gigabit fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

Voeg betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen over een single-mode/multi-mode glasvezelkabel toe met deze Mini-GBIC module

108,99 € exc BTW
131,88 € inc BTW
Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m
GLCSXMMRGDST
Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP-module

100,99 € exc BTW
122,20 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel
GLCTST
Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel

Zorg voor betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

97,99 € exc BTW
118,57 € inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

Zorg voor betrouwbare, voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via multi-mode glasvezel met deze Mini-GBIC module

77,99 € exc BTW
94,37 € inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m
J9150AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150A Compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare en voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

433,99 € exc BTW
525,13 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

90,99 € exc BTW
110,10 € inc BTW