StarTech.com

15 m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel

Aqua glasvezelkabel | 50/125 | LSZH | LOMMF

Productcode: A50FBLCLC15

  • Betrouwbare connectiviteit voor uw 10 Gb Ethernet toepassingen
  • Biedt hoge bandbreedte met behulp van met laser geoptimaliseerde multi-mode glasvezel (LOMMF)
  • Maakt eenvoudig verbinding met uw VCSEL en LED bronnen
Bekijk meer
  • Gecertificeerd zodat gegarandeerd aan de industrienormen voor dempingsverlies wordt voldaan
  • Voorzien van een Low-Smoke, Zero-Halogen vlamvertragende mantel voor een veilige verbinding
53,99 € EUR exc BTW
65,33 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM3
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 0 mm [0 in]
Gewicht product 195 g [6.9 oz]
Hoogte product 0 mm [0 in]
Kabellengte 15 m [49.2 ft]
Kleur Aqua
Lengte product 15 m [49.2 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 32 mm [1.3 in]
Package Length 22 cm [8.7 in]
Package Width 20 cm [7.9 in]
Verzendgewicht (verpakt) 206 g [7.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 15 m glasvezel netwerkkabel

Certificaties

Verwante producten

1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC1
1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

16,99 € exc BTW
20,56 € inc BTW
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC5
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

23,99 € exc BTW
29,03 € inc BTW
10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC10
10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

31,99 € exc BTW
38,71 € inc BTW
7 m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel
A50FBLCLC7
7 m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel

Aqua glasvezelkabel | 50/125 | LSZH | LOMMF

32,99 € exc BTW
39,92 € inc BTW