StarTech.com

15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC15

  • Immuun voor elektrische interferentie
  • OM2 (50/125) 500 MHz multimode glasvezel
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
27,99 € EUR exc BTW
33,87 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM2
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 0.000
Gewicht product 198 g [7 oz]
Hoogte product 0.000
Kabellengte 15 m [49.2 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 15 m [49.2 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 41 mm [1.6 in]
Package Length 22 cm [8.7 in]
Package Width 20 cm [7.9 in]
Verzendgewicht (verpakt) 207 g [7.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Certificaties

Verwante producten

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-LC)
FIBLCLC1
Optische glasvezelkabel - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW