StarTech.com

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC3

  • Immuun voor elektrische interferentie
  • OM2 (50/125) 500 MHz multimode glasvezel
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
15,99 € EUR exc BTW
19,35 € EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM2
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 0 kg [0.1 lb]
Kabellengte 3 m [9.8 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 3 m [9.8 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0 kg [0.1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Certificaties